Як намалювати китайського дракона.

Сьогодні ви будете малювати китайського дракона , але для початку розберемося, хто це. Це міфічна істота з тілом змії, причому зігнутим, і головою стандартного вогнедишного дракона . Якщо ви прагнете долучитися до прекрасного, і мрієте створити на папері щось незвичайне, тоді запасайтеся папером і олівцем і приступайте.
Інструкція
1
Малювати китайського дракона починайте з тулуба. Не дивуйтеся. Це основна частина і позначити ви її повинні з самого початку. Намалюйте таку вигнуту лінію, можливо навіть з петлею або декількома завитками, яка буде служити направляючої для подальшої обробки змієподібний лінії тіла. Тепер малюйте коло на кінці тієї лінії, яку ви обираєте для відповідної мети. І відразу ж беріться за розташування очей, пасти та іншого. У верхній частині кола намалюйте прямокутник. Це буде зона очей. До нижньої частини кола підмалюйте невеликий прямокутник, приблизно рівний зоні очей. Стосуватися кола він буде меншою стороною і стане основою пащі, а точніше нижньої щелепи китайського дракона .Основи ви підготували і переходите до вимальовування тіла істоти.
2
Абсолютно паралельно основній лінії тіла намалюйте другу таку ж лінію, відступивши від першої на товщину тіла дракона . Звужуйте її до першої, щоб хвіст вийшов загостреним. Її визначте самі. Розставте акценти в місцях завитків і вигинів - невеликі короткі лінії (від 2 до 4 см), посередині тіла.
3
Оберіть на тілі дракона місця для рук і ніг. Намалюйте коло в місцях кріплення до тіла і в зоні суглоба кисті або стопи. З'єднайте ці кола прямими напрямними лініями, які зададуть напрямок росту кінцівок.
4
Намалюйте гриву. Вона буде починатися від центральної лінії голови. Ореол малюється хвилеподібними лініями, в підсумку нагадують язики полум'я.
5
Основу для китайського дракона ви подужали, тепер переходимо до корекційно-декоративним заходам. Почніть округляти лінії на кінцівках, підкреслюючи вигини також невеликими прямими лініями. Від кола суглоба намалюйте чотири витягнутих прямокутника, які стануть пальцями. Подгоните їх по довжині. Округліть пальці і додайте кігті.
6
Переходьте до морди. У верхній зоні намалюйте очі, а в нижній - зуби. Підправте краю і закруглите всі лінії. Підкоригує гриву і зітріть всі допоміжні лініі.Поздравляем з першим намальованим вами китайським драконом!