Як виправити оцінки в щоденнику.

Видалення двійок з щоденника - процес вельми делікатний. Він зажадає від вас зосередженості. Для якісного видалення двійки складні хімічні реактиви вдома приготувати складно, тому використовувати краще перекис водню з марганцівкою або хлор.
Інструкція
1
Спочатку спробуємо використовувати хлор. Для цього можна взяти будь-яку хлорвмісних рідина для використання в побуті. Вона повинна бути напівпрозорої і по в'язкості бути близькою до води. Візьміть піпетку і капніть краплю цієї хлорсодержащей рідини на скло. Візьміть сірник і вмочіть в краплю на склі. Ця крапелька більшою частиною залишиться на кінчику сірника, яку переносимо на папір щоденника подалі від двійки (щоб перевірити реакцію паперу). Чекайте 30 хвилин. Якщо папір в щоденнику не пожовтів на місці нанесення хлорки, то наносите рідину на двійку. В десяти відсотках двійки як і не було, в двадцяти відсотках - результат більш менш позитивний - будуть трохи видно контури двійки, які іноді виходить прибрати ластиком, в сімдесяти відсотках результат незадовільний.
2
Якщо в першому способі результат виявився незадовільним, то спробуємо вторим.Начінайте з готування 10% перекису водню, якщо такої немає, то можна використовувати і аптечну 3% перекис. Піпеткою капніть перекисом на скло. Поруч на нього насипте 4-5 гр. марганцівки. Спочатку переносимо на папір щоденника сірник змочену марганцівкою подалі від двійки (для проби). Потім ще одним сірником капніть перекис на марганцівку. Відбудеться шипіння. Чекайте 30 хвилин. Якщо лист не змінив колір, то теж саме робимо з двійкою в щоденнику. Відсоток успіху приблизно такий же, як і з хлором.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9YaGub1kTr8
Зверніть увагу
Над важливими документами таке не проробляйте. Вищеописані способи можуть зіпсувати папір, якщо двійка написана гелем або тушшю. Відламайте кінчик з сіркою від сірника перш, ніж занурювати його в рідині.