Як відкрити магазин сантехніки. відкрити точку з продажу сантехніки.

Одним з досить прибуткових видів бізнесу, що приносять стабільний дохід є організація власного магазина сантехніки. Зі збільшенням обсягу введеного житла, зростання на його продукцію зростає рік від року, тому її збут, при правильному розташуванні магазина , проблемою на сьогоднішній день не є.
Інструкція
1
Найвигідніше розташувати такий магазин в районі масових забудов або передбачуваних забудов. Він повинен бути оснащений складським приміщенням, тому знадобиться масове завезення продукції, для формування необхідного асортименту. Саме приміщення магазина має бути якомога просторішим, по перше, відвідувачі повинні мати можливість вільно переміщатися, а по друге, мала площа не дозволить повною мірою задовольнити запити покупців через обмеженість асортименту та магазин може виявитися не рентабельно.
2
Необхідно зібрати якомога більше інформації про існуючі постачальниках продукції. При правильно організованій закупівлі та подальшої реалізації товару, націнка продавця може досягати 50%. Продукція повинна відповідати запитам більшості покупців і бути представленою в різних цінових категоріях, при цьому основний упор слід зробити на покупців із середнім рівнем достатку.
3
Важливо мати в асортименті продукцію якомога більшої кількості виробників, покупець завжди повинен мати альтернативу при виборі. Якщо планується реалізовувати ексклюзивний товар, то наявність спеціалізованих каталогів і журналів буде просто необхідним, тому завозити оптом таку продукцію не має сенсу, вона повинна продаватися тільки під замовлення.
4
Нарешті, реклама магазина дуже важлива, особливо на етапі його відкриття. У зв'язку з цим необхідно уважно поставитися до питання підбору персоналу, тому якість обслуговування та консультації покупців складуть первісне враження про магазин, не варто набирати в штат некваліфікованих консультантів, які не мають досвіду роботи в даній сфері. На перших порах дуже важливо представити максимальний асортимент товару.