Як зробити фундамент прибудови. Як правильно зробити фундамент для прибудови.

Побудувати прибудову до будинку не така проста справа як здається. Потрібно враховувати багато факторів, зробити прорахунки, вирішити, як залити фундамент . І ось, власне, з цього моменту у багатьох і починають з'являтися питання.
Вам знадобиться
  • лопата;
  • вимірювальні прилади;
  • розчин для заливки фундаменту
Інструкція
1
Щоб визначити глибину, на яку необхідно викопати фундамент прибудови, потрібно зрозуміти яка глибина промерзання землі. Наприклад, якщо фундамент основного будинку приблизно метр, а земля промерзає на 1,5 м в глибину, то потрібно копати землю саме на 1,5 метра. Фундамент для прибудови рекомендують відокремлювати від загального підстави будинку, щоб при осіданні не сталося ніяких проблем.
2
Також при влаштуванні фундамент а враховуйте особливості місцевості, зокрема який рельєф в даній місцевості, якість грунту і вага передбачуваного будови. Бо якщо неправильно прорахувати ці параметри, помилки легко можуть привести до деформації всього знову зведеного будови. І до того ж може статися так, що зруйнується і стіна основної будівлі.
3
Після того, як всі розрахунки проведені, земля викопана, потрібно приступати до укладання арматури і заливці власне фундамент а. Для цього потрібно розвести спеціальну суміш і залити основу. Фахівці рекомендують після цього не займатися будівництвом протягом року, щоб підстава вже осіло як годиться і не порушило конструкцію.
4
Ще один варіант, як зробити прибудові фундамент - поставити її на бетонні подушки. Їх легко можна за формою відлити прямо на ділянці. Перед заливкою потрібно вставити в форми вже готові палі, заливши їх попередньо захисним просоченням. Після цього необхідно розставити отримані палі на відстані приблизно від 1 до 1,5 метрів один від одного. Потім потрібно визначитися, на якій висоті буде підлогу і підрізати до потрібних розмірів палі. Потім прикріпити до них обв'язку майбутньої будівлі. І вже потім починати будівництво можна, хоч через пару днів після установки підстави.
Багато власників приватних будинків бажали б розширити корисну площу будинку, влаштувавши додаткову мансарду або невелику криту веранду. На жаль, деякі з них знають, як правильно зробити прибудову до будинку, щоб вона була міцною, надійною і довговічною.
Вам знадобиться
  • Цегла, пісок, цемент, щебінь або бій цегли, арматура
Інструкція
1
Визначтеся з розмірами майбутньої прибудови і ретельно порахуйте кількість матеріалу - цегли, піску, цементу, щебеню або бою, арматури.
2
Позначте майбутній котлован за допомогою натягнутого шпагату або хоча б волосіні, ретельно перевірте прямі кути і рівностороннього - для цього виміряйте діагоналі (повинні бути однаковими).
3
Щоб мати хоча б поверхневе уявлення про те, як правильно зробити прибудову до будинку, прочитайте пару книг або коротких настанов по будівельним роботам - безсумнівно, буде дуже корисно.
4
Викопайте котлован для фундаменту, ширина котловану повинна бути на 15-20 см більше планованої товщини стіни. Глибина - не менше 60 см.
5
На дно готового котловану насипте пятисантиметровий шар піску в якості подушки.
6
Залийте фундамент стрічковим способом з обов'язковим застосуванням арматури. Можна нову арматуру за допомогою перфоратора кілька заглибити в уже існуючий фундамент будинку.
7
Верх фундаменту «прожелезніте» сухим цементом, дочекайтеся повного його застигання.
8
По верху готового фундаменту викладіть цоколь з червоної цегли товщиною в півтора-два цегли, висотою не менше трьох цегл. Не забудьте на фундамент покласти шар гідроізоляції, підійде звичайний руберойд або толь.
9
Викладаючи стіни з цегли, зміцнюйте кожен п'ятий ряд арматурою, забитої в отвори в існуючій стіні - це не дасть новій прибудові відходити від стіни при невеликій усадці фундаменту.
10
Вертикальність стін і горизонтальність рядів перевіряйте будівельним гідравлічним рівнем.
11
Крокви на покрівлю зробіть дерев'яними, виготовленими з брусків перерізом не менше 40х40 мм. Дах можна влаштувати на свій розсуд - двосхилим або односхилим.
12
Підлоги настилають на дерев'яні лаги, укладені на цоколь (не забувайте про гідроізоляцію).
13
Внутрішні опоряджувальні роботи виконуються за індивідуальним дизайн-проектом.