Як відмовити у відпустці.

Ваш співробітник збирається у відпустку зовсім не вчасно, а ви не знаєте, як відмовити йому в наданні відпустки на законних підставах? Розібратися в ситуації допоможуть основні витяги з Трудового кодексу Російської Федерації.
Інструкція
1
Згідно з Трудовим кодексом Російської Федерації, кожен працівник має право на щорічну оплачувану відпустку через шість місяців безперервного трудового стажу в перший рік роботи в даній організації. Отже, ви має повне право відмовити співробітникові в черговому відпустці , якщо тривалість його трудової діяльності у вашій компанії складає менше півроку.
2
Щоправда, з цього правила існують винятки, які необхідно брати до уваги. По-перше, виняток становлять жінки безпосередньо перед відпусткою по вагітності та пологах і відразу після нього.
3
По-друге, виняток становлять співробітники, вік яких не досяг 18-ти років. Також - працівники, які усиновили дитину, віком не більше трьох місяців.
4
Зверніть увагу, що крім щорічної оплачуваної відпустки, який оформляється за письмовою заявою, роботодавець може надати співробітникові відпустку без збереження заробітної плати. Наймач має право надати в наданні такої відпустки співробітнику у випадку, якщо його відсутність буде мати негативні наслідки на звичайний хід роботи організації. Правда і тут є ряд винятків.
5
Наприклад, ви не можете відмовити в неоплачуваній відпустці працюючому пенсіонеру по старості. Також відмова неможливий для інвалідів, і крім того ви не маєте права відмовити в відпустці співробітникам у разі реєстрації шлюбу, народження дитини, смерті близьких родичів.