Як позбутися від татуажу.

Сьогодні існує безліч способів видалення татуювань. Найбільш популярні з них: камуфляж, хірургічний метод, криохирургия, механічний метод, видалення татуювання, використовуючи селективний лазер. Ефективність даних методів залежить від декількох параметрів: розміру, кольору, глибини залягання фарби та індивідуальних особливостей пацієнта (вік, швидкість загоєння ран і схильність до утворення рубців). Тому перед вибором того чи іншого методу важливо ретельно вивчити їх і підібрати найбільш оптимальний варіант.
Інструкція
1
Камуфляж. Це найпростіший спосіб відомості татуажу , але в даному випадку відомості малюнка як такого немає. Суть даного методу полягає в тому, що поверх старої татуювання наноситься нова з кольором близьким до відтінку шкіри. Результат такого методу не завжди виправдовує очікувань, адже яскравий малюнок неможливо правдоподібно зафарбувати, а камуфльований ділянку шкіри в будь-якому випадку буде виглядати ненатурально. Тому камуфляж підходить лише для блідих татуювань маленького розміру.
2
Хірургічний метод. Висічення - це зрізання ділянки шкіри з татуюванням з наступним накладенням швів. Оскільки ви не зможете дізнатися глибину залягання барвника, то і товщину зрізаного ділянки також не можна передбачити. Глибина проникнення залежить від барвника. Наприклад, туш проникає досить глибоко, а пігмент паленої гуми, навпаки, лише поверхово. Найбільш глибокі татуювання робляться майстрами-аматорами, в той час як професіонали контролюють глибину проколів шкіри. Висічення - це досить болюча операція, тому її проводять, застосовуючи місцеву анестезію. Даний метод дозволить за один сеанс позбутися від будь татуювання, але після неї неминуче залишаться шрами.
3
Кріохірургія. У цьому методі використовується глибоке заморожування тканин. Рідкий азот наноситься на татуювання за допомогою спеціального тампона, в результаті після операції ділянку шкіри сильно набухає, мокне, а потім протягом декількох днів покривається сухою кіркою. Приблизно через тиждень вона відвалиться. Недоліком даного методу є рубець, який з часом блідне.
4
Механічний метод полягає в послідовному видаленні шарів шкіри за допомогою спеціальних пристроїв. Операція проводиться під місцевою амнезією. Спочатку лікарі знімають епідерміс, потім все нижні шари до повного видалення пігменту. Механічний метод робить ділянку шкіри вкрай чутливим до будь-яких інфекцій, тому до повного одужання відшліфовану область доведеться тримати практично в стерильних умовах.
5
Використання селективного лазера. Такі пристрої отримали назву селективних, тому що вони вибірково впливають на барвник, не маючи при цьому негативного впливу на шкіру. Для видалення татуювання можуть використовуватися різноманітні типи лазерів, кожен з них передбачений для конкретних кольорів. Скориставшись даними способом, ви повністю видаліть татуювання, не заподіявши шкірі будь-якої шкоди.
Татуаж брів - різновид перманентного макіяжу, що дозволяє не тільки виправити їх колір і форму, а й, найголовніше, на тривалий період практично забути про їх корекції. У той же час, нерідкі випадки, коли результат цієї косметичної процедури залишає бажати кращого.
Інструкція
1
Причина того, що ваші очікування від татуажу не виправдалися, найчастіше криється в недостатній кваліфікації майстра, неправильно підібрав барвник або форму брів. Однак не варто відразу хвилюватися - дочекайтеся, поки пройде місяць після процедури. До цього часу ваші брови вже придбають свій остаточний вигляд: скоринки, що утворюються після татуажу, зійдуть, шкіра заживе, і ви зможете в точності оцінити, наскільки вдалий ваш перманентний макіяж. Якщо ж ви все-таки захочете його позбутися, слід звернутися в косметичну клініку - досвідчений майстер підбере спосіб відомості татуажу, найбільш підходящий для вашого випадку.
2
Якщо пігмент стійкий і був вбитий досить глибоко, практикується видалення татуажу брів за допомогою лазера. Цей процес абсолютно безпечний, тому що очі захищаються спеціальної медичної ложкою з металу або ватяними дисками. Всього вам може знадобитися від 2-3 до 5-7 сеансів. Такі процедури - дорогі і досить травматичні, проте вони дають хороший ефект. Дуже важливо ретельно доглядати після цього за бровами до повного їх загоєння, виконуючи всі приписи лікаря-косметолога.
3
Якщо ж барвник не надто стійке і знаходиться неглибоко під шкірою, вам, швидше за все, порадять звести перманентний макіяж брів за допомогою освітлювача Tattoo Remover. Ця процедура проводиться аналогічно самому татуажу, з тією лише різницею, що замість пігменту під шкіру вводиться речовина, «з'їдає» фарбу. Вона займає всього 20-30 хвилин і робиться під місцевою анестезією. Пігмент при цьому висветляєтся, як мінімум, в 2 рази. Повне загоєння поверхні брів настає через три тижні.
4
У більшості випадків пігмент після татуажу з часом сам світлішає і вицвітає, однак це відбувається не скоро: років через 2-3, а то і пізніше, - залежно від того, наскільки стійкими були барвники. Тут можливий і несподіваний ефект: наприклад, ваші брови з чорних можуть стати синіми або навіть зеленими. Тому, якщо результат татуажу вас категорично не влаштовує, не чекайте, поки брови самі змінять колір, а починайте діяти відразу: в точності передбачити, як поведе себе надалі барвник, можна далеко не завжди.