Як плести грецьку косичку. Як розм'якшити шкіру п'ят і прибрати запах.

Грецька коса являє собою дуже просту і стильну зачіску, яка стає останнім часом найбільш популярною. Процес плетіння грецької коси дуже схожий на процес плетіння французької кіски, тільки коса плететься навколо голови. Дана зачіска недарма отримала назву "грецької коси", адже вона своїм зовнішнім виглядом нагадує грецький лавровий вінок. При цьому, заплести грецьку косу можна майже на будь-якому волоссі.
Вам знадобиться
  • - гребінець
  • - засіб для укладання волосся
  • - шпильки або невидимки для волосся
Інструкція
1
Перед тим, як почати заплітати грецьку косу, вимийте дуже добре волосся. Після цього, нанесіть на них будь-який засіб для укладання і трохи підсушіть волосся.
2
Розчешіть волосся і виділіть над лівим вухом пасмо волосся, тепер можете приступити до самого плетіння коси. Грецька косичка плететься точно також, як і самий звичайний колосок. Перед початком заплітання косички, якщо ви володієте тонкими волоссям, зробіть невеликий начісування до коріння волосся, для додання їм певного обсягу. Це є не обов'язковою процедурою. Після начісування, ще раз злегка причешіть волосся масажною щіткою, щоб волосся в косі не виглядали кошлатими. Плетіння починайте з верхньої частини - розділіть волосся на три невеликі пасма. Якщо ви побільше хочете зробити косичку , забирайте пасма більшої товщини або наоборот.Плетіте дані 3 пасма як звичайну косичку . Технологія проста: праву пасмо переплітає з середньою, потім ліву пасмо переплітайте також з середньою.
3
Далі починайте захоплювати нові пасма волосся. Великим пальцем правої руки захоплюйте знизу невелике пасмо, притягайте цю пасмо до правої основної (найпершої) пасма. У цей час притримуйте основу, що складається з лівої і середньої пасом, лівою рукою. Переплетіть вийшла велику праву пасмо волосся з середньою пасмом основи.
4
Тепер повторіть теж саме з пасмами, які знаходяться з правого боку. Лівим великим пальцем захопіть невелике пасмо і приєднайте її до лівої пасма з основи. Переплетіть вийшла велику ліву пасмо з середньою. Повторіть процедуру плетіння до того, поки коса не дійде до рівня вуха.
5
Закріпіть косичку шпилькою або шпильками за правим вухом. При цьому, грецька коса повинна бути у вас захованої під розпущеним волоссям.
6
Плетіння грецької коси завжди можна злегка видозмінити, наприклад, заплести від центру голови дві косички, сховавши кінчики під волоссям або закріпити поверх розпущеного волосся кінці кіс.
Зверніть увагу
У наш же час на прекрасних головках дам щосили малюються коси. Різноманітні види плетіння дозволяють виділитися дівчині не тільки з натовпу, а також додати в свій образ додаткової невинності і чарівності, чого так не вистачає в сучасному світі. У першому ряду найпопулярніших кісок серед модниць стоїть відома грецька коса.
Корисна порада
Грецька коса - як її плести. Може на перший погляд така зачіска здасться застарілої, але грецькі зачіски зараз дуже актуальні! Адже ви знаєте таку приказку - все нове це добре забуте старе. Зачіски грецьких богинь чудово виглядають і з ними з'являються на червоних доріжках знамениті красуні. Грецька коса - це косичка навколо голови, або обрамляє лоб і грайливо ховається за волоссю.