Як позбутися від жовтизни зубів.

Ні для кого не є секретом, що багато спеціальні зубні відбілюючі пасти не можуть з зубів зняти неприємну плівку, як говориться в рекламі. Процедура професійного відбілювання, яку виконують стоматологи, є досить ефективною, однак має безліч неприємних наслідків. Якщо ви ставитеся з недовірою до нових "чудо-засобів" і в них містяться хімікатів, тоді досягти бажаного результату можете за допомогою народних засобів.
Інструкція
1
Для відбілювання зубів можна використовувати виготовлений на основі трав (галенових) порошок. Для його приготування знадобиться: порошок перстача прямостоячого - 10 гр, аірний порошок - 10 гр і порошок березової кори - 5 гр. Всі необхідні інгредієнти можете придбати в трав'яний аптеці. Змішайте всі компоненти в зазначених пропорціях, потім розведіть трохи теплою водою, до отримання кремоподібної густої консистенції і використовуйте вийшла суміш замість зубної пасти. Після чищення зубів даної пастою, протягом години їсти не можна.
2
Якщо ви не хочете докладати особливих зусиль, щоб відбілити зуби, можете спробувати наступне средство.Возьміте один баклажан, поріжте його невеликими кружечками. Далі отримані кружечки запечіть в духовці або підсмажте до обвуглювання на розігрітій сковороді. Обвуглені баклажани розітріть в порошок. Потім опустіть в цей чорний порошок пальці і протягом 3 хвилин проводите ними по зубах - чим довше, тим краще. Даний порошок, непривабливий на вигляд, не тільки зможе відбілити ваші зуби, але і прекрасно їх зміцнить. Після цього, бажано нічого з їжі не брати в рот протягом години. Не переживайте, що ваш палець залишиться забрудненим - ця баклажанная «сажа» легко можна змити звичайною водою. Природно, що приготування цього засобу зажадає деякого часу, тому краще приготуйте його з запасом, щоб вистачило на кілька разів.
3
Багатьом відомо про відбілюючі властивості харчової соди і лимонного соку. Скористайтеся простим рецептом: один раз на тиждень чистите зуби лимонним соком. Можна позбутися жовтизни зубів , за допомогою спеціальної добавки для зубного порошку. Для приготування такої добавки вам знадобиться: невелика кількість солі і дві краплі лимонного соку - ці інгредієнти додайте в зубний порошок або зубну пасту. Пам'ятайте, про те, що соду і лимонний сік слід використовувати не частіше, ніж один раз на тиждень.