Як передати відео через інтернет. Як передати відео з інтернету на комп'ютер.

Нерідко виникає необхідність поділитися відео з друзями. Для того щоб вони могли подивитися те відео, яке ви хочете їм показати, зовсім необов'язково, щоб вони були зареєстровані в соціальній мережі - достатньо, щоб у них був ящик електронної пошти. Існує три основні методи, за допомогою яких ви можете передати своє відео через інтернет . Використання кожного способу залежить від ступеня приватності вашого відео.
Інструкція
1
Цей спосіб підходить, якщо ваше відео невеликого розміру. У цьому випадку, вам достатньо заархівувати відео файл і відправити його поштою. Попередньо перевірте обмеження на відправку файлів для вашого ящика - воно не повинно перевищувати розмір відео. При архівації, бажано встановити максимальну степеьн стиснення. Прикріпіть архів до тіла листи і відправте його адресату.
2
Для того, щоб поділитися відео зі знайомими, залийте його на сервіс перегляду відео в режимі онлайн youtube.com. Зареєструйтеся на сайті, або увійдіть на нього, якщо ваш ящик електронної пошти зареєстрований на домені gmail.com. Використовуючи форму завантаження відео, розмістіть свій відео файл, після чого скопіюйте посилання на сторінку з ним. Надішліть посилання в тексті листа адресату.
3
Також, ви можете скористатися послугами такого сервісу, як ifolder.ru. Для цього не потрібно реєструватися, достатньо перейти за вищевказаною адресою, після чого натиснути на кнопку "завантажити файл". Після цього заархівуйте файл, призначений для відправки, встановивши пароль на витяг. За допомогою меню завантаження виберіть файл, який ви хочете завантажити і дочекайтеся закінчення завантаження. Вам буде дано дві посилання: одна - на управління файлом, і друга - на завантаження. Скопіюйте другий посилання і відправте її в листі.