Як опалювати заміський будинок.

  •  Відразу варто відзначити, що каміни і печі, які добре поєднуються з інтер'єром заміського будинку або дачі, мають великий недолік, який полягає в тому, що вони досить повільно і нерівномірно нагрівають приміщення. У підсумку виходить, що в одній кімнаті жарко, а в інших холодно. Для прогріву інших кімнат доводиться витрачати більше палива.
  •  Досить великою популярністю в даний час користуються автономні системи водяного обігріву. Центральним елементом системи є котел. Якщо добре спроектувати систему, то вона дозволить знизити витрати на обігрів заміського будинку або дачі. Перед тим, як займатися установкою, необхідно обчислити потужність котла. Котел повинен добре обігрівати приміщення.
  •  Зазвичай вважають, що на 10 квадратних метрів припадає 1 кіловат енергії тепла. Приміром, площа дачі становить 100 квадратних метрів. В результаті, щоб обігріти такий заміський будинок, необхідно придбати котел потужністю 10кВт/год. Саме котел виступає серцем системи обігріву будинку. Від нього повністю залежить, скільки грошей буде витрачено на вироблення тепла.
  •  Найзручнішими в експлуатації вважаються електричні котли. Серед усіх сучасних моделей, саме вони мають найнижчу вартість. До того ж, малі розміри дозволяють монтувати обладнання практично в будь-якому місці. Для електричного котла не потрібно робити спеціальні умови вентиляції. Саме тому їх зручно ставити в приватні будинки та дачі. Найголовніше - вони прості і зручні у використанні і працюють самостійно.
  •  Серед недоліків такого котла потрібно відзначити потреба в постійній напрузі електроенергії. Справа в тому, що в заміських будинках може бути відсутнім необхідну напругу. Це унеможливлює установку дешевого та ефективного електричного обігріву.