Як грати в гольф.

Гольф - гра досить давня. Суть гри в тому, щоб за допомогою спеціальної ключки загнати м'яч в лунку - отвір в землі. Щоб навчитися грати в гольф, необхідно знати правила гри, мати відповідну екіпіровку та інвентар. Решта залежить від тренувань, з якими прийде досвід і спортивний успіх.
Вам знадобиться
  • Ігрове поле, набір ключок, м'ячі для гольфу
Інструкція
1
Підберіть основний інструмент для гри в гольф - ключку. Якщо ви маєте намір стати професіоналом, вам, можливо, знадобиться від двох до чотирнадцяти різних за розміром і формою ключок. У гольфі кожна ключка має свій код або персональний номер, багато що говорить про типі удару, який можна нанести цим інструментом.
2
Придбайте декілька м'ячів. Практика показує, що перші ключки мають звичай ламатися, а м'ячі безповоротно губляться.
3
Сенс гри в гольф полягає в тому, щоб потрапити м'ячем у всі лунки на поле, вдаряючи по м'ячу ключкою. Зазвичай лунок дев'ять, але на професійному полі - вісімнадцять. Кожна лунка позначена прапорцем яскравого кольору. Почніть цілитися з першої лунки, хоча можна почати і з середини, якщо перша лунка зайнята іншим гравцем.
4
Після тренування почніть освоювати гру за всіма правилами. Перш за все, ознайомтеся з місцевими правилами гри. Поставте на м'яч ідентифікаційну мітку; якщо м'яч не буде ідентифікований, він вважається втраченим. Виберіть зі свого арсеналу не більше 14 ключок.
5
Встановіть м'яч на стартову позицію, звану «ти» (вона відзначена маркерами). Нанесіть удар в напрямку обраної лунки. При вчиненні подальших ударів бийте по м'ячу з того положення, в якому він опинився, рухати його не можна. Наносите повноцінний удар, а не кидок або поштовх.
6
Уточніть за місцевими правилами розташування нерухомих перешкод (стежок, доріг з покриттям тощо). Рухливі перешкоди ви можете зрушити в будь-якій частині поля. Якщо м'яч при цьому змінив положення, відновіть його (штраф при цьому не нараховується).
7
При грі строго притримуйте встановлених місцевих правил. Штраф, накладений внаслідок незнання або недотримання правил, здатний зіпсувати хороший рахунок і привести до поразки.