Як змінити пароль в мейл. Як змінити пароль в mail.

Користувачі мережі інтернет знають, що чим частіше вони змінюють паролі на електронній пошті, тим надійніше захищаються від шахраїв. Іноді складно з першого разу зрозуміти, як змінити інформацію на мейл , тому слід покроково розглядати кожен пункт для зміни пароля.
Інструкція
1
Доступ до всіх операцій надається всередині самого сайту, тому щоб змінити пароль в мейл необхідно, насамперед, увійти в поштову скриньку на mail.ru під своїм акаунтом . Якщо ви з якоїсь причини не можете це зробити, поміняти пароль не вдасться.
2
На сторінці, де позначений список вхідних повідомлень, у правому верхньому куті знайдіть розділ «налаштування» між пошуковим рядком і адресою електронної пошти, він розташований в тому ж ряду, що й щоденник, новинки та допомогу. Дивіться уважно, шрифт дрібний, в очі кидається не відразу.
3
Після натискання на слово «настройки» ви переходите на нову сторінку. Шукайте підрозділ «Пароль», він знаходиться в самому низу в першому стовпці, відразу ж після sms-повідомлень. П'ята за рахунком рубрика. Правою кнопкою миші клікаєте на неї. Відкривається нова сторінка, вибираєте перше поле "Поточний пароль" і вписуєте в нього чинний пароль від поштової скриньки, потім придумуєте новий код доступу і вводите його в поле "Новий пароль ", після цього дублюєте в розділі" Повтор нового пароля ". Придумуйте пароль, що складається з більшого набору букв і цифр, для того, щоб зловмисники не змогли його впізнати, скориставшись простим перебором.
4
У наступному стовпці вас просять написати код, розташований зверху і перекреслений хвилястою лінією. Вводите набір символів (букви і цифри) в будь-якому регістрі, для перевірки, що ви не робот. Якщо не можете розібрати, що написано, наберіть будь-яке значення, вам відправлять новий код з комбінацією символів.
5
Подальшим вашим дією буде натискання кнопки "Зберегти" або «Відновити» (якщо Ви не впевнені в тому, що нічого не упустили при заповненні полів, натискаєте "Відновити" і повторюєте процедуру зміни інформації).
6
В кінці операції натискаєте кнопку "Зберегти". Останнє дія, яка вам належить зробити - це увійти за допомогою нового пароля в поштову скриньку.
Корисна порада
Міняйте код доступу якомога частіше, але при цьому намагайтеся запам'ятати, які символи ви використовуєте в новому паролі.