Як відправити диск поштою. відправка поштою компакт диска.

Іноді буває необхідно відправити пошті компакт- диск або навіть невелику партію таких носіїв інформації. Припустимо, ви займаєтеся бізнесом в інтернеті, пов'язаним з продажем інформаційного продукту. Пересилання такого тендітного предмета як CD- диск, пов'язана з деякими складнощами, які, втім, можна подолати.
Вам знадобиться
  • Пластиковий пакет, поштова коробка
Інструкція
1
Найпростіший спосіб відправити компакт- диск поштою - вкладіть його в відповідний за розміром конверт, доплатите за вагу і в такому вигляді перешліть адресату. Але при такому способі пересилки дуже велика ймовірність, що диск прийде до одержувача в деформованому вигляді, адже невідомо, яким механічним впливам поштове відправлення може піддаватися на всьому шляху свого проходження.
2
Існує спосіб знизити ризик пошкодження компакт- диск а при пересиланні. Для цього диск упакуйте в спеціальний пластиковий пакет. Дуже зручно використовувати для збереження диск а спеціальну підкладку або «пухирчатою» конверт зі вправленими в нього бульбашками повітря. Такий конверт або пакувальну плівку можна придбати в поштовому відділенні або в магазинах канцелярських товарів. Зазначені пристосування покликані допомогти пом'якшити вплив на диск при транспортуванні.
3
Наступний спосіб передбачає використання картонній поштової коробки. Придбайте таку коробку і упакуйте в неї диск і в захисних футлярах. Такий спосіб пересилання підходить для відправлення невеликої партії диск ів. Якщо коробка зайво велика для вашого поштового відправлення, підкладіть в неї ущільнювач (поролонові вставки, пінопласт і т.п.), які не дозволить диск ам бовтатися при транспортуванні. Мінус описаного способу в тому, що, можливо, доведеться платити за зайву вагу, не пов'язаний з корисним вмістом.
4
Щоб позбутися недоліків попереднього способу, можна замовити виготовлення спеціальних картонних коробок, в точності відповідають розмірам компакт- диск ів. Таке рішення прийнятно, якщо ви серйозно займаєтеся бізнесом, і обсяг продажів є суттєвим. Орієнтовна ціна виготовлення такої коробки при замовленні партії середніх розмірів не перевищить 15 рублів.