Як зробити графік.

В документах Microsoft Office Word і таблицях Excel можна створювати графіки, які будуть наочно відображати внесені вами дані. Графіки є чудовим інструментом для створення звітів і презентацій, і їх формування не вимагає глибоких пізнань комп'ютера.
Інструкція
1
Щоб зробити графік в документі Word 2007, перейдіть на вкладку вставка і виберіть розділ «Діаграма».
2
У вікні, клацніть «Графік», виберіть один з варіантів оформлення та натисніть кнопку "ОК".
3
На сторінці вашого документа з'явиться графік, і відкриється вікно таблиці Excel для редагування відображуваних даних.
4
У вікні таблиці Excel введіть необхідні статистичні дані, і ви побачите, як показники в графіці зміняться.
5
Якщо після введення даних зовнішній вигляд графіка вас не влаштує, його завжди можна змінити на більш відповідний. Для цього клацніть правою кнопкою по малюнку і виберіть «Змінити тип діаграми».
6
У вікні виберіть інший тип графіка і натисніть "ОК". Графік автоматично змінить вигляд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rAaKwzuk1Mg
Корисна порада
Отриманий графік можна скопіювати, і вставити в таблицю Excel або презентацію Power Point.
Дуже часто потрібно наочно представити результати розрахунків, зведені в таблиці, оскільки цифри самі по собі не дуже наочні. Для цього на підставі таблиць робляться діаграми, що дозволяють представити отриману цифрову інформацію у вигляді барвистих і наочних графіків. Діаграми можуть мати самий різний вид - лінійні, кругові, кільчасті і пр. Одним з найбільш доступних способів зробити діаграму є використання вбудованого в популярні електронні таблиці Excel Майстри діаграм.
Інструкція
1
Створіть таблицю, для цього потрібно ввести дані в комірки. Формат ячеек - числовий або текстовий задається в меню Формат. Тут ви також можете вибрати точність представлення даних - кількість знаків, відображуваних після коми.
2
В меню Вставка виберіть пункт Діаграма. На екрані монітора з'явиться перше вікно Майстра діаграм, в якому вам буде запропоновано вибрати вид діаграми. Діаграма буде створена всього за чотири кроки. Всі поточні зміни відображуються в режимі реального часу у вікні Майстра діаграм.
3
Наступним кроком програма запропонує вам вибрати діапазон даних, який виділяється за допомогою курсору. В поле діапазону майстер запропонує вам свій діапазон, але в разі потреби, його можна скорегувати вручну, вказавши координати верхнього лівого і правого нижнього кута поля значень.
4
Параметри діаграми можна задати в наступному вікні. Тут можна вказати, слід ль розмістити на діаграмі легенду, змінити кольори, розмістити написи, дати назву діаграмі та її осях. На цьому етапі можна також задати розміщення таблиці даних в поле діаграми.
5
Заключний, четвертий крок, дозволить вам вибрати місце, де буде розміщена діаграма - на тому аркуші, де розташована таблиця або на окремому аркуші.
6
Ви також можете відкоригувати вашу діаграму - змінити її тип, розмір, відформатувати її за своїм бажанням.