Як налаштувати інет в телефоні.

Користуватися інтернетом з мобільного телефону вже давно стало досить дешево і швидко. У кожного оператора існує безліч різних тарифів, серед яких кожен користувач зможе знайти що-небудь на свій смак. Однак для інтернет-спілкування та обміну трафіком кожен абонент незалежно від оператора повинен замовити і потім активувати спеціальні настройки.
Інструкція
1
Отримати настройки інтернету абоненти "Білайн" можуть двома різними способами: через GPRS-з'єднання і без нього. Підключити інтернет першому з них можна відправленням запиту на номер * 110 * 181 #, а другий - на * 110 * 111 #. Після відправлення запиту за обраним номером ви повинні "перезавантажити" телефон, щоб отримані настройки вступили в силу (просто вимкніть мобільний, а потім заново увімкніть його).
2
Оператор "МТС" надає налаштування інтернет-з'єднання за коротким номером 0876 (дзвінок безкоштовний). Також їх можливо отримати на офіційному сайті оператора (достатньо заповнити спеціальну форму, вказати в ній свій номер телефону); за допомогою відправки порожнього смс-повідомлення на номер 1234 або при зверненні в офіс компанії (або будь салон зв'язку "МТС").
3
Користувачі мережі "Мегафон" можуть скористатися номером абонентської служби 0500 (необхідно зателефонувати на нього і послідувати підказкам автоінформатора) або, якщо ви телефонуєте з міського телефону, 502-5500. Крім того, можна зайти на сайт компанії, вибрати вкладку "Телефони", а потім і "Налаштування інтернету". Там потрібно просто занести свої дані в форму запиту. Є й варіант відправки смс-повідомлення з текстом "1" на номер 5049 (для отримання налаштувань інтернет), "2" (для отримання настройок wap) або "3" (для отримання налаштувань ммс). Якщо у вас не вийшло активувати інтернет-з'єднання жодним із запропонованих способів, тоді зверніться в центр технічної підтримки клієнтів або в салон зв'язку "Мегафон".