Як записати диск у форматі DVD.

Багато користувачів ПК рано чи пізно стикаються з необхідністю запису інформації на DVD- диск . А причин для цієї потреби на сьогоднішній день є безліч. Наприклад, запасне копіювання важливої інформації, створення баз даних з музикою, створення завантажувальних диск ов, фотографій, документів, фільмів. Крім того, з появою DVD-RW диск ов є можливість використовувати один і той же диск , тобто повторно записувати і використовувати як звичайний інформаційний носій.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Nero Burning ROM, DVD-диск
Інструкція
1
Записати файли на DVD диск можна за допомогою програми "Nero Burning ROM". Виберіть формат записуваного диск а DVD. Це може бути запис таких даних як mp3 файли, документи, картинки, відео файли, програми і т.д. Для цього виберіть потрібний пункт, а в ньому - пункт «Створити DVD з даними».
2
Потім відкриється підпрограма «Nero Burning ROM» для запису диск ів. Використовуйте колонки «три і чотири» - навігацію по ПК, знайдіть необхідну інформацію та перетяните її мишкою в першу з лівих колонок «один або два». У цих колонках можна створювати папки. Крім цього, з колонок «один і два» ви можете видаляти папки та файли, якщо помилково їх туди помістили або просто не хочете більше записувати саме ці папки або файли. А ось видалення інформації з правих колонок «три або чотири» призводить до видалення інформації з ПК, тому потрібно бути уважним! Праві колонки «три і чотири» виконують ті ж функції що і «Провідник», тобто тут можливе використання тих же прийомів виділення файлів.
3
У міру перетягування інформації стежте, щоб обсяг даних, який ви записуєте на DVD, не перевищив розмір самого DVD. Про це попереджає шкала обсягу, що знаходиться внизу вікна. Якщо берете двошаровий диск - перемкніть режим обсягу c DVD5 на DVD9. Це можна виконати за допомогою що виходить списку в нижньому правому куті вікна. Якщо вирішили записати інформацію, приміром, фільм розміром більш 2ГБ, тоді потрібно змінити стандарт запису диск а з UDF на ISO або ISO/UDF. Для цього закрийте працюючий проект (2-ий зверху, меню «Файл - Закрити» або праворуч хрестик, або переходите в меню «Файл - Створити», або натисніть на ліву кнопку миші по зображенню з аркушем паперу), внизу списку виберіть необхідний стандарт і натисніть кнопку «Новий». Якщо ненароком закрили панелі навігації для зручного перетягування файлів, що не панікуєте - її можливо відновити. Для цього перейдіть в меню «Вид - Перегляд файлів».
4
Після того як вся інформація буде підготовлена для запису, вставте DVD- диск в привод і починайте запісь.Чтоби почати записувати проект, натисніть на зображення зі «сірником і диск ом »на« Панелі »зверху або виберіть меню« Рекордер - Запис проекту ». Потім виберіть підходящу швидкість запису (якщо інформація важлива, виберіть запис середньої швидкості) і натисніть кнопку «Прожиг». Після цього почнеться запис DVD диск а.
5
Якщо хочете записати дані на DVD-RW, де вже присутня інформація, то потрібно перед записом нових даних старі видалити. Для цього зайдіть в меню «Рекордер» і виберіть вкладку меню «Стерти перезаписуваний диск ». Далі нічого не міняйте в настройках і натисніть кнопку «Стерти».