Як зняти біль у хребті.

Багато хто з нас рано чи пізно стикаються з дискомфортом і болями в спині. І чують від лікаря про те чи іншому захворюванні хребта. Причини різні: надмірні навантаження і підйом вантажів, монотонність положення тіла під час роботи або сон в неправильній позі, на незручному ліжку. Хто стикався з проблемами хребта, той знає, що больові відчуття в цій області можуть позбавити сну, можливості пересуватися, працювати і виконувати навіть незначну навантаження.
Інструкція
1
Запам'ятайте основні немедикаментозні рекомендації, що стосуються лікування болю в спині: • Не піднімайте тяжкості, які не виконуйте роботу внаклонку. • Постарайтеся протягом 2 діб дотримуватися постільного режиму. • Спіть на боці на жорсткій поверхні, поклавши тонкий матрац на дерев'яний щит . • Обмежте кількість вживаної в їжу кухонної солі і виключіть алкоголь. • При болях у попереку, що супроводжуються розладом сечовипускання, нетриманням сечі або порушенням функції кишечника, негайно зверніться до лікаря. • Обов'язково носите ортези - спеціальні зовнішні підтримуючі конструкції протягом 20-30 днів . При болю в шийному відділі хребта застосовуйте високий комір, при грудному остеохондрозі - коректор постави, напівкорсет або корсет, при поперекових болях - ортопедичний пояс або бандаж. Врахуйте, що надягати ці пристосування потрібно лише на час неспання, особливо при тривалому сидінні, під час їзди на транспорті або виконанні інтенсивних фізичних навантажень. Уникайте постійного перебування в Ортезі, щоб не провокувати атрофію м'язів і тиск на внутрішні органи.
2
Починайте прийом знеболюючих препаратів при перших же симптомах захворювання. • Місцево застосовуйте дратівливі мазі в зоні максимальної хворобливості: фіналгон, бен-гей, Капсикам, а також перцевий пластир або гірчичники. В області поразки наносите протизапальні мазі та гелі, наприклад, вольтарен емульгель, Хондроксид, суглоби-форте. • Для купірування гострого болю прийміть анальгетик (баралгін, седалгин або Кетарол) та протизапальний препарат (диклофенак, ібупрофен, мелоксикам). Вибір препарату, дозування і тривалість застосування узгодьте з лікарем.
3
Використовуйте та допоміжні засоби терапії. Це і препарати, що розслаблюють мускулатуру і знімають м'язовий блок (мідокалм), і вітаміни, що поліпшують проведення нервового імпульсу м'язових волокон і знижують больові відчуття (В 1 і В12), вітамін Д3 з кальцієм для відновлення роботи м'язової клітини, хондропротектори для підвищення еластичності хрящової і м'язової тканини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=J6HjaVk3y9s