Як хромувати диски. Як хромувати в домашніх умовах.

Хромування є одним з найоригінальніших рішень дизайну дисків. Такі диски відрізняються не тільки відмінним зовнішнім виглядом, а й своєю довговічністю. Дана процедура переважно проводиться в автомайстерень, але також її можна виконати і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Проведіть попередню підготовку дисків. Для цього виконайте шліфування і полірування. Доможіться ідеальної поверхні, адже після хромування всі недоліки і вади будуть ще помітніше. Після полірування знежирте поверхню. Використовуйте органічні розчинники або лужні розчини, які потрібно спочатку нагріти. Приділіть цьому етапу особливе значення, від нього залежить довговічність і якість нанесення хрому.
2
Нанесіть на диск шар сполучного грунту, який після висихання залишить на поверхні напівпрозоре склоподібне покриття. Слідкуйте за тим, щоб не було патьоків. Шарів може бути декілька, все залежить від того, як швидко поверхня стане рівномірно покритою. Дочекайтеся повного висихання грунту, яке становить близько 1-2 годин при температурі 60-65 ° C. У домашніх умовах вам доведеться чекати близько 7-8 годин. Якщо деталь складна, то металлизацию проводите тільки на наступний день після грунтування.
3
За допомогою спеціального розпилювального пістолета проведіть промивку вироби дистильованою водою. Після цього нанесіть особливий розчин на диск, в якому змішані відновники і хром, і знову промийте. Починайте металлизацию з нижньої частини, і переходите до верхньої частини разом з формуванням дзеркального покриття. Залишки води видаліть стисненим повітрям, для цього використовуйте повітряний пістолет.
4
Просушите деталь протягом півгодини при температурі в 40 ° C, а при кімнатній температурі час сушки збільшується до 3 годин. Після цього нанесіть декілька шарів захисного лаку. Перші шару є распилочнимі, для їх нанесення використовуйте невелику кількість складу. Додайте в лак в певній пропорції фарбувальні пігментні тонери, щоб надати дискам вид міді, бронза або золота. Пам'ятайте, що після цього необхідно нанести ще один шар захисного лаку.