Як накачати колесо автомобіля. Як зробити самому ланцюги проти ковзання.

Шини автомобіля вимагають періодичної підкачки, щоб бути в оптимальній формі. Про стан шин судять по тиску всередині них, яке визначається за допомогою манометра.
Інструкція
1
Обзаведіться ножним насосом, в який вбудований манометр, це допоможе вам у будь-якій ситуації накачати колеса до потрібного рівня. Або ж купіть електричний насос, який підключається до «прикурювача» в салоні автомобіля . Він також повинен мати в комплекті прилад, який буде показувати величину тиску в колесах.
2
Зніміть ковпачок, він завжди розташований на вентилі шини. На місце ковпачка надіньте шланг, який тягнеться від наносів або від компресора. Не поспішайте відразу накачувати, спочатку подивіться на показання манометра. Якщо тиск нижче норми, то тоді потрібна підкачка. Нормою вважається значення в 2 - 2,2 атмосфер.
3
Слідкуйте за тим, щоб не перевищити планку, надлишковий тиск зробить колеса занадто твердими, що зменшує комфорт і керованість на дорозі. Іноді цей надлишок приводить в непридатність покришки - вони просто лопаються. При надлишках тиску зніміть шланг і дайте зайвому повітрю вийти, для цього натискайте на ніпель. Заодно перевірте тиск у всіх інших класах і при необхідності підкачайте їх.
4
Якщо у вас спустило колесо в дорозі, на стоянці або в якомусь іншому місці, то після накачування колеса перевірте, чи немає проколу. Для цього підніміть автомобіль на домкрат і огляньте його, прокрутивши в усі сторони. Якщо побачите засів в малюнках протектора цвях, шуруп або будь-який інший гострий предмет, то ремонту не уникнути, і підкачка тут не допоможе. Добре, якщо у вас є запасне колесо, тоді все просто: підніміть домкратом автомобіль і проведіть заміну.
5
Якщо ж запаски у вас немає, тоді спробуйте дістатися до найближчого шиномонтажу. Для цього накачайте колесо і, не витягуючи сторонній предмет, рухайтеся на маленькій швидкості. Якщо це не вдається зробити, і запасного колеса у вас немає, тоді доведеться здійснювати ремонт на місці за допомогою аптечки для ремонту безкамерних шин.
Підтримка заданого виробником рівномірного тиску в шинах автомобіля допомагає економити витрату палива, а також забезпечує умови експлуатаційного пробігу шин, що гарантуються заводом-виробником. Вдобавок, що теж є дуже важливим фактором, забезпечує безпеку водіння автомобіля.
Вам знадобиться
  • Компресор або насос, манометр.
Інструкція
1
Різниця тиску в шинах коліс створює умови їх нерівномірного зачеплення з поверхнею дороги, що веде до інтенсивного зносу протектора, а також до нерівномірного перерозподілу навантажень на кожен вузол підвіски, а подібне призводить до порушення балансу стійкості автомобіля під час руху.
2
Знижений тиск в шинах збільшує ступінь навантаження на бічну поверхню колеса, що також веде до нерівномірного розподілу навантаження на протектор з усіма витікаючими наслідками.
3
Підвищений тиск в шинах збільшує навантаження на центр бігової доріжки протектора, знижуючи її на бічну поверхню колеса. Наслідки зайво високого тиску в шинах також призводять до скорочення терміну експлуатації шин і знижує безпеку під час руху.
4
У зв'язку з вищесказаним, необхідно раз на два-три дні перевіряти тиск в шинах коліс відповідно до рекомендацій виробника. У випадках виявлення відхилень, тиск в шині доводиться до норми.
5
Для підкачування колеса необхідно підключити компресор в гніздо прикурювача, викрутити захисний ковпачок з вентиля колеса, надіти наконечник шланга підкачки на вентиль і включити компресор. Довівши тиск в шині до норми, компресор вимикається, і шланг підкачки від'єднується від вентиля колеса. Але перед навертання захисного ковпачка, обов'язково перевірте тиск в шині контрольним манометром, і тільки потім загорніть ковпачок на вентиль.
Зверніть увагу
Табличка з рекомендованим виробником тиском в шинах, як правило, зазвичай розміщується на внутрішній поверхні лючка заливної горловини паливного бака.