Як класти плитку на дерев'яну підлогу.

Досить часто люди займаються укладанням кахельної плитки на дерев'яний пол . Справа це вимагає особливого підходу. Справа в тому, що основа під плитку обов'язково має бути міцним і жорстким. Саме тому необхідно провести ряд операцій, перед тим, як укладати плитку.
Інструкція
1
Для початку видаліть старе на пол ьное покриття і підкладку. Якщо пол чорнової і лаги знаходяться в нормальному стані, то їх залиште в якості основи. Чорнову дошку за допомогою лапи акуратно зніміть з лаг. Лаги встановіть на наявні під ними підкладки. За допомогою рівня виставите їх у горизонтальному пол Ожен. Вони не кріпляться до бетонного перекриття. В ідеалі лаги і чорнову дошку обробляють захисним просоченням.
2
Далі між лагами і до їх верхнього рівня засипте дрібний керамзит. Чорнову дошку закріпіть поперек лаг на два самореза в місцях зіткнення з лагами. Найкраще намагатися залишати зазори між чорновими дошками. Зазори повинні бути приблизно в 3-5 міліметрів.
3
Потім чорнову дошку застеліть пергаментним папером і на неї закріпіть нову підкладку. В якості нової підкладки під плитку добре підходить гіпсоволокнисті листи товщиною 20 міліметрів. Листи закріпіть вразбежку і обіжміть їх саморізами по периметру і по площині. Крок повинен бути близько 20 сантиметрів. Обов'язково за пол ните монтажною піною стики між стіною і новим пол ом. Можна приступати до грунтовки і укладенню плитки.
4
Для того щоб укласти правильно плитку, необхідно мати хоча б мінімальні навички в цій справі. Для початку підготуйте всі необхідні інструменти. Потім займіться розведенням сухий клейової суміші. Відразу приготуйте ганчір'я, який ви будете протирати покладену плитку.
5
Нанесіть на поверхню клейовий розчин. Клей пол ністю приймає свої властивості тільки через 20 хвилин, так що не обмазують великі ділянки пол а. Далі необхідно рівномірно рас пол ожити хрестики, тим самим сформується структурна основа пол а. По черзі кладіть плитку. Її необхідно щільно притискати до поверхні. За допомогою рівня постійно перевіряйте, чи рівно розміщена плитка. Після закінчення укладання протріть пол дрантям - відчистите його від залишків клею.