Як перевірити комутатор запалювання. перевірка комутатор 121.3702.

Нестійка робота двигуна на холостих обертах або перебої на інших режимах можуть бути пов'язані з порушенням формування електричних імпульсів комутатором електронної системи запалювання автомобілів ВАЗ з інжекторним мотором. Для підтвердження або спростування виниклих підозр необхідно його перевірити.
Вам знадобиться
  • - контрольна лампа.
Інструкція
1
Повноцінна перевірка характеристик комутатора електронної системи запалювання здійснюється виключно на спеціалізованому обладнанні з використанням осцилографа.
2
В домашніх умовах можна лише перевірити формування і подачу імпульсів зазначеним пристроєм на первинну обмотку котушки індуктивності.
3
Підніміть капот і відключіть коричневий провід, приєднаний до клеми «К» котушки індуктивності, другий кінець якого закріплений гвинтом на виводі «1» комутатора.
4
Один кінець контрольної лампи приєднується до клеми «К» котушки індуктивності, а другий - з відключеним від неї коричневим проводом. Таким чином, проводиться послідовне включення індикатора напруги в ланцюг харчування первинної обмотки.
5
Закінчивши приготування, включається запалювання і кілька секунд стартером провертається коленвал двигуна. На даному етапі лампа повинна загорятися і гаснути. Рівномірна періодичність її світіння вказує на справність комутатора. Хаотичність спалахів або відсутність напруження на спіралі індикатора передбачає заміну зазначеного обладнання.
Зверніть увагу
Корпус комутатора електронної системи запалювання виготовлений з легкого, який володіє поліпшеною теплопровідністю, сплаву з ребрами охолодження (радіатор). У зв'язку з тим, що дане обладнання під час роботи двигуна виділяє багато теплової енергії. Тому періодично очищайте його від пилу, що допоможе уникнути перегріву і виходу з ладу вказаного пристрою.