Як прокачати гідропідсилювач керма. Як прокачати гур на вантажівці.

Коли під час руху на автомобілі, обладнаним гідропідсилювачем керма , при повороті, перемістивши колесо управління в крайнє праве або ліве положення, з-під капота чується неприємний звук, то дане явище вказує на факт наявності повітряної пробки в системі.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 10 мм.
Інструкція
1
Ймовірність попадання повітря в систему гідропідсилювача керма найчастіше виникає в процесі техобслуговування, коли здійснюється заміна мастила в зазначеному агрегаті.
2
Щоб уникнути подібної проблеми, після видалення відпрацьованого масла і в момент заправки новим, не встановлюйте в бачок фільтруючий елемент і заповніть його рідиною вище контрольного рівня, що називається «під зав'язку».
3
Після, приблизно, п'яти хвилин часу запускається двигун, і рівень масла в цей час починає знижуватися - його необхідно доливати, поповнюючи бачок до необхідної позначки, поки об'єм не стабілізується.
4
Далі двигун зупиняється, і передня балка вивішується на жорсткій опорі. Після переміщення рульового колеса в крайнє ліве положення (мотор ні в якому разі не пускається) на корпусі ГУРа відпускається штуцер для прокачування, через який видаляється повітряна пробка.
5
Після того як з штуцера почне витікати масло, кермо перекладається в крайнє праве положення. При цьому клапан прокачування залишається відкритим і видалення повітря триває.
6
При неизменяемом положенні керма після виходу повітря і почала течі масла, штуцер закручується.