Як відрегулювати холостий хід карбюратора.

Від правильного регулювання холостого режиму роботи карбюраторного двигуна залежить експлуатаційний рас хід палива автомобіля, кількість викидів шкідливих речовин в атмосферу і комфортність їзди в цілому. Важко не погодитися з тим, що наявність чорного диму з вихлопної труби і нестійкі обороти мотора мало кому приносять задоволення.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Регулювання холостого хід а карбюраторного двигуна здійснюється після прогріву до робочої температури системи охолодження (80-85 град.). Бажано встановити новий повітряний фільтр.
2
Потім піднімається капот і, озброївшись викруткою, гвинтом холостого хід а по тахометрі встановлюється частота обертання коленвала, рівна 850 об/хв.
3
Далі обертаючи гвинт якості паливної суміші (розташований поруч) необ хід імо домогтися максимальних обертів двигуна, після чого холостий хід знижується до нормативного викручуванням першого болтика.
4
Коли гвинтом регулювання якості суміші вже не виходить збільшувати частоту обертання коленвала, його обережно закручують, і в момент виникнення перебоїв в роботі мотора, назад відкручують на півоберта.
5
Для перевірки правильності регулювання холостих обертів двигуна потрібна натиснути на педаль акселератора, і після розвитку двигуном високого крутного моменту різко її відпустити. Якщо мотор не заглох і продовжує стійко працювати, то коригування карбюратора вірна.
Система холостого ходу призначена для приготування горючої суміші при малій частоті обертання коленвала двигуна. Правильна установка холостого ходу, зменшить вміст СО у вихлопних газах і забезпечить надійну роботу вашого двигуна.
Інструкція
1
Читайте, як відрегулювати холостий хід двигуна на прикладі вітчизняних автомобілів ВАЗ: Прогрійте мотор до 70-80 град. Для цього необхідно проїхати 5-7 км, т.к. в режимі холостого ходу масло не зможе досить нагрітися.
2
Знайдіть у районі карбюратора гвинт малих оборотів, так званий «гвинт кількості». Поряд з ним знаходиться «гвинт якості», тобто голка, регулююча подачу палива. Ці два гвинти необхідні для регулювання.
3
Налаштуйте вищеописаним «гвинтом кількості», задані обороти (для ВАЗ це 859 об/хв).
4
Регулюючи «гвинт якості», добийтеся максимальної частоти обертання двигуна.
5
При досягненні максимальних обертів, знизьте їх до номінальних «гвинтом кількості», і знову збільшуйте «гвинтом якості» до максимального.
6
При досягненні 840-850 об/хв встановіть «гвинт якості» до положення двигуна, що межує із зупинкою (двигун періодично трясе).
7
Після відверніть «гвинт якості» назад на 1/3 обороту, тобто отримаєте стійку роботу двигуна на максимально збідненої горючої суміші.
8
Проконтролюйте роботу системи. При оптимальному налаштуванні »гвинт якості» відверніть від кінцевого положення на 2,0- 2,5 обороту. Оберти двигуна повинні падати при обертанні «гвинта якості» в будь-яку сторону. Паливний жиклер системи повинен бути загорнутий до упору, а повітряний не повинен бути брудним.
9
Регулюйте холостий хід двигуна, грунтуючись на показаннях тахометра і газоаналізатора. Правильне регулювання дозволить підтримувати допустимий рівень СО у відпрацьованих газах. Зверніть увагу, що на автомобілях з великим терміном служби, після регулювання холостого ходу, іноді виникають проблеми при запуску холодного двигуна. У таких випадках «гвинт якості» трохи відкручують тому, але після цього стежте за рівнем СО.