Як відремонтувати двигун ВАЗ.

З різних причин: в одних - через брак коштів, в інших - з любові поколупатися в нутрощах мотора, але так чи інакше, час від часу у автовласників з'являється бажання відремонтувати двигун самостійно.
Вам знадобиться
  • - набір слюсарного інструменту.
Інструкція
1
Коли ненажерливість двигуна відносно моторного масла долає гранично допустимі норми, настає момент проведення його відновного капітального ремонту.
2
З цією метою двигун витягується з підкапотного простору і поміщається на слюсарний верстак, де розбирається повністю.
3
У першу чергу з нього демонтується все навісне обладнання: водяний насос, стартер, генератор, карбюратор і бензонасос (якщо є), впускний і випускний колектори, переривник-розподільник системи запалювання.
4
Далі знімається кришка клапанів і шестерня приводу распредвала.
5
Після викручування десяти болтів демонтується розподільний вал ГРМ і «рокера».
6
Відкрутивши ще десять болтів, з двигуна знімається головка блоку циліндрів, після чого він перевертається і встановлюється картером вгору.
7
Тепер з нього знімається за допомогою знімача передній шків, а також механізм зчеплення і маховик.
8
Звільнивши від кріплення піддон, передню і задню кришки вони віддаляються з мотора, і з блоку циліндрів витягуються деталі кривошипно-шатунного механізму.
9
Закінчивши з розбиранням двигуна, всі деталі ретельно миються і дефектів, після чого приймається рішення про їх подальшу придатність або заміні новими запчастинами.
10
Блок циліндрів і коленвал доставляються в майстерню по розточенні зазначених деталей, де майстер після вимірів видасть рекомендації з придбання поршневої групи і вкладишів ремонтного розміру.
11
Поки основні деталі знаходяться в роботі у розточувальника, власними силами в гаражі здійснюється ремонт головки блоку циліндрів. Чи не ній притираються клапана і змінюються сальники.
12
Отримавши з майстерні розточені під ремонтні розміри блок циліндрів і коленвал, починається збірка мотора. Робота здійснюється в зворотній послідовності, описаної вище.