Як зробити зміст.

Зміст являє собою ієрархічне побудова тим документа, співвіднесені з номерами сторінок. За допомогою змісту легко швидко ознайомитися з основними проблемами, нерозкривається в тексті, а також знайти потрібну тему на зазначеній сторінці.
Інструкція
1
Позначте назви всіх структурних частин документа, які повинні бути відображені в змісті за допомогою стилів в «Microsoft Word 2007». Для цього виділіть назва глави або параграфа і виберіть тип заголовка в блоці «Стилі», на вкладці «Головна» стрічки «Microsoft Word 2007».
2
Встановіть курсор в місце, в якому ви плануєте помістити зміст документа. Перейдіть на вкладку «Посилання», блок «Зміст». Натисніть на кнопку «Зміст» і виберіть стиль автоматично збираного змісту або ж ручне зміст, якщо хочете написати вручну назви глав і параграфів.
3
Налаштувати зміст в деталях можна, натиснувши на кнопку «Зміст» і вибравши пункт «Зміст». Тут ви можете вибрати тип заповнювача простору між назвою пункту змісту і номером сторінки, а також вказати доступні стилі та рівні структури.