Як ставити маяки.

Виробництво будівельних робіт, пов'язаних із заливкою бетонної підлоги, тротуарів або площадки для майбутньої альтанки, а також штукатурення стін і укладання керамічної плитки з ідеально рівною поверхнею без застосування «маяків» практично неможливо здійснити.
Вам знадобиться
  • - маяки,
  • - цементний розчин - 1 відро.
Інструкція
1
Установка металевих або пластикових «маяків» залежить від призначення споруджуваного будівельного об'єкта в майбутньому.
2
Як приклад розглянемо використання даного допоміжного устаткування в ході підготовки до заливання бетоном якоїсь горизонтальною площі.
3
Припустимо, що котлован вже виритий, його відсипання вироблена і виставлена опалубка. Далі визначається верхній край майбутнього майданчика, за яким і починається установка «маяків» на цементному розчині.
4
Якщо поверхня планується спорудити з ухилом (вимощення навколо цокольного поверху будинку), то «маячки» нарізаються по ширині доріжки і встановлюються поперек неї, з зменшенням висоти заливки в протилежну від стіни сторону. На розчин в даному випадку спираються тільки кінці відрізків допоміжного устаткування, що не виходять за опалубку.
5
Нарізані заготовки розміщуються з однаковою шириною між ними, приблизно 700 мм. Їх верхні кінці виставляються строго по горизонтальному рівню (водяному, будівельному чи лазерному). Аналогічним способом вирівнюються і нижні кромки «маячків».
6
Після того як розчин, на якому встановлені « маяки » застигне, проводиться заливка бетону в опалубку.
Зверніть увагу
При виробництві штукатурних робіт «маяки» ставлять аналогічним способом, з тією лише різницею, що розміщуються вони по вертикальному рівню.