Як газифікувати будинок.

Природний газ - один з найбільш зручних і економічно вигідних видів палива. В даний час все більше регіонів Росії опалює своє житло цим ві будинок палива. Газифікувати свій будинок може кожен бажаючий при масовому підключенні до розподільної магістралі. Щоб підвести газ до свого будинок у необхідно зібрати ряд документів і дозволів.
Вам знадобиться
  • -Паспорт власника
  • -правоустанавлівающіе документи на будинок та земельну ділянку
  • -Заяву постачальникам
  • -договору про проведення робіт зі складання технічної документації
  • -договору на проведення газу і установку устаткування
  • -акт введення в експлуатацію обладнання
  • -договору на поставку та оплату газу
Інструкція
1
Для газифікації будинок а потрібно отримати технічні документи і скласти технічні умови. Для цього зверніться у газову службу, яка займається постачанням і підбиттям газу. Напишіть заяву про бажання підключити свій будинок до газу. Вам видадуть бланк технічний умов, які повинні заповнити розробники проекту підвода газової магістралі. Також вам запропонують список фірм, які можна викликати для складання плану і технічних характеристик проведено газу до вашого будинок у.
2
З цією фірмою необхідно укласти договір на проведення технічних робіт на місці газифікації. З цими ж фахівцями можна укласти додатковий договір на безпосередній підвід і підключення газового обладнання. Самостійно це робити строго заборонено. Приготуйтеся до великих витрат, так як коштує це все дорого. Оплата здійснюється по каж будинок у виду робіт окремо.
3
Самостійно потрібно придбати газовий котел, лічильник газу, обладнати приміщення, яке відповідає підключенню газового обладнання та вимогам пожежної охорони. Приміщення має бути просторе, з вентиляцією, з негорючого матеріалу і добре освітлене.
4
Після отримання всіх документів і погоджень вам проведуть газ і встановлять газове обладнання. Далі, слід викликати представників постачальників для введення устаткування в експлуатації та складання договору поставки та оплати за газ.