Як відкрити пилораму. зарплата різноробочих на пилорамах.

Найбільш прибутковим матеріалом у будівельному бізнесі було і залишається дерево, тому попит на нього досить великий. Відкриття власної пилорами, в такій ситуації, може бути дуже вигідною справою.
Інструкція
1
У першу чергу необхідно орендувати землю, площею не менше 30 соток. Тут розміщуватимуться склади під сировину і готову продукцію, облаштовані під'їзні шляхи, безпосередньо сама пилорама і навіс від опадів. При розміщенні цих об'єктів на території, необхідно розрахувати логістику руху, щоб ніщо не заважало безперебійній роботі пилорами, наприклад навіс повинен бути встановлений так, щоб процесу навантаження і розвантаження нічого не заважало. На території також повинні бути розміщені побутівка і санвузол для робітників.
2
Наступний етап - закупівля обладнання. Необхідно визначиться з видом верстата, який придбавається. Найекономічнішими вважаються стрічкові верстати, вони коштують досить дешево і дуже економічні, однак, в процесі роботи, вимагають частої заміни пиляючої ленти.Для використання в домашньому господарстві і в не великий бізнес, достатньо придбати дискову пилораму . Вони також економні і мобільні. Недоліком є необхідність придбання великої кількості окремих насадок.Можно придбати, так звані рамні верстати. Покупка такої установки виправдана при великому обсязі виробництва. Такі верстати мають найбільше недоліків, вони споживають багато електроенергії і залишають за собою велику кількість відходів, крім того, вони дуже складні в установці.
3
Рентабельність виробництва буде залежати від безлічі факторів. По перше, необхідно враховувати, що обсяг готової продукції дорівнює приблизно половині обсягу сировини використаного при виробництві, зазвичай, прибуток з'являється при обсягах виробництва вище семисот кубів. Збільшити дохід від пилорами, можна заощадивши на сировину і зарплатою робітникам. Вартість сировини можна істотно скоротити, якщо придбати у власність ділянку, тим самим використовувати у виробництві власну деревину. Заробітна плата робітників на пилорамі, як правило, є відрядної, тому немає необхідності виплачувати гроші, в разі простою підприємства.