Як облаштувати майданчик.

Затишний двір повинен бути ще і функціональним, тому мешканці багатоповерхівок намагаються позбутися гаражів-черепашок, якнайдалі тримати паркувальні місця, в «зеленій зоні» зробити дитячу площадку , а якщо дозволяє місце , то і палісадник. Останнім частіше займаються озеленювачі, а ось площадку облаштувати можна власними силами.
Інструкція
1
При виготовленні та облаштуванні дитячого майданчика слід правильно підібрати місце, враховуючи чинники безпеки. Розташувати площадку краще таким чином, щоб дітям різного віку не було на ній тісно. Добре зробити так, щоб частина майданчика знаходилася в тіні. Адже дітям, та й дорослим, доглядає за ними, перебувати постійно на сонці було б не зовсім приємно.
2
Варто врахувати не тільки вік, а й захоплення дітей, їхні можливості та побажання. При розташуванні на майданчику різних розважальних споруд на зразок гірок, гойдалок та іншого інвентарю, необхідно встановлювати достатню дистанцію між ними. Це дозволить уникнути травм і можливих сварок дітей. Необхідно переконатися в міцності матеріалів, в достатній обработанности їх (не повинно бути виступаючих цвяхів, болтів, гострих кутів і т.д.).
3
При облаштуванні дитячого майданчика можна використовувати вже готові комплекти розважальних пристосувань. Вони досить прості при зборці, мають яскраве забарвлення і припадуть до душі вашим дітям. На майданчику слід посадити зелену травичку. Від небезпечних отруйних рослин обов'язково треба позбутися. Колючі рослини слід захистити або прибрати їх взагалі.
4
Дитячу площадку краще розташувати далеко від водойми і проїжджої частини, щоб не трапилося нещасного випадку. Крім розважальних споруд необхідно встановити на майданчику лавочки, урни. Навіть найбільші непосиди із задоволенням посидять на лавці з морозивом в руці, а урна поблизу привчить дітей бути акуратними і не кидати сміття на землю.
5
Якість матеріалів і споруд має бути високим. За дитячим майданчиком доведеться стежити, оглядати розважальні та ігрові споруди, щоб забезпечити дітям безпечне і приємне проведення часу.