Як зробити шпаргалку.

Від сесії до сесії живуть студенти весело, і це чиста правда. Зате коли справа доходить до заліків та іспитів, веселощі змінюється жахом: «Як вивчити все це за одну ніч?» Без вчення, звичайно, не обійтися. Але полегшити собі життя можна.
Інструкція
1
Спосіб перший. Древній.Для реалізації задуманого вам знадобляться багато паперу, ручка, ножиці, підручник і чиясь зошит з лекціями по предмету (якщо своя абсолютно порожня) .Ізготовленіе таких шпаргалок дуже просте заняття, хоча й трудомістке: на маленькі папірці виписати номери питань (або самі питання) і тезисно інформацію по нім.Плюси: під час переписування в голові залишається хоч щось, листи можна розподілити по носкам і карманам.Мінуси: дуже довгий і копітка заняття - ночі може не вистачити, немає гарантії, що номери питань у квитках будуть збігатися з вашими, викладач теж робив такі шпаргалки - знає, чого можна чекати.
2
Спосіб другий. Древній модернізірованний.Еслі писати шпаргалки зовсім не хочеться, можна подбати про це заздалегідь: расчертить зошитів листи на кілька квадратів і записувати лекції відразу у вигляді шпаргалок. Перед іспитом залишиться тільки розрізати "багатство" і при необхідності воспользоваться.Плюси: не потрібно переписувати все двічі, можна швидко привести "заготовку" в потрібний від.Мінуси: головна умова успіху такої шпаргалки - особиста присутність на лекціях (жахливий почерк сусіда на іспиті розібрати навряд чи вийде), викладач теж так робив (дивіться спосіб перший).
3
Спосіб третій. Продвінутий.Современние мобільні телефони замінюють нам майже все: і телевізори, і комп'ютери, і книги ... Чому б не замінити ними ще й лекції? У великій аудиторії телефон з сенсорним екраном дуже легко прийняти за калькулятор - просто скористайтеся потрібної інформаціей.Правда, у такого способу є один істотний недолік - калькулятор, яким би справжнім він не був, абсолютно не знадобиться вам на іспиті з історії або іноземній літературі.
4
Спосіб четвертий. Очевідний.Вместо того, щоб питати у всіх, «як зробити шпаргалку», чи не простіше все вивчити? Знання зайвими не бувають.