Як визначити отит.

Отит - запалення середнього або зовнішнього вуха. Частіше виникає в результаті ускладнення хвороби або як самостійне захворювання. Іноді запалення викликається вірусами і бактеріями, рідше грибковими збудниками. Визначити отит легко, симптоми хвороби яскраво виражені і несхожі з проявом інших захворювань.
Інструкція
1
Під час отиту в області скроні і безпосередньо у вусі виникає різкий стріляючий або ниючий біль. На тлі цього починає сильно боліти голова, а все спазмолитические і знеболюючі препарати не допомагають. Людина буквально не може поворухнути головою, почувається розсіяним і "втраченим", також відчуває страшну слабкість.
2
Температура тіла при отиті підвищується до 37 градусів, іноді і вище. Все залежить від ступеня запального процесу, коли отит переходить в гнійну стадію, температура досягає позначки в 38-39 градусів. Для полегшення стану рекомендується приймати парацетамол.
3
Приблизно на третій день можуть з'являтися гнійні виділення з слухового проходу. Частіше після цього людина починає йти на поправку, температура знижується, а болі проходять. Але це за умови, що призначено належне лікування захворювання. Отит и дуже небезпечні у всіх своїх проявах, в рідкісних випадках гній виходить не назовні, а всередину черепної коробки - в мозок.
4
Зверніться до лора. Доктор огляне вухо, призначить лікування і випише не тільки антибіотики, а й антибактеріальні краплі. Підібрати належне лікування самостійно вкрай складно. Інтенсивність терапії визначається за характерною вираженості симптомів. Також призначають і прогрівають процедури. Якщо вчасно не звернутися за допомогою, можуть утворитися спайки в результаті несвоєчасного лікування, туговухість. Вилікувати ускладнення не завжди можливо.
Зверніть увагу
Коли на біль у вусі скаржиться маленька дитина, не займайтеся самолікуванням, відвідайте негайно лікаря. Краплі не завжди допомагають перемогти отит, ви можете тільки збити гострий запальний процес, який надалі перейде в хронічну форму.