Як оплатити зв'язок через інтернет.

Маючи електронний еквівалент реальних грошей можна здійснювати через інтернет платежі, розплачуючись за різноманітні товари або послуги. Для зберігання цих віртуальних грошей потрібен віртуальний гаманець - це може бути рахунок в якій-небудь електронній системі платежів (Яндекс-гроші, WebMoney, PayPal і т.д.) або веб-інтерфейс до вашого рахунку в реальному банку ( інтернет -банкінг).
Інструкція
1
Якщо у вас є електронний гаманець у системі віртуальних платежів WebMoney, то для оплати послуг зв'язку вам потрібно авторизуватись в веб-інтерфейсі вашого гаманця. Це у випадку використання WebMoney Keeper Light, а при використанні WebMoney Keeper Classsic спочатку потрібно запустити свій кіпер, клацнувши іконку з сумним мурахою в треї робочого столу, який запропонує вам діалог авторизації без переходу на будь-які сайти.
2
Виберіть у списку на вкладці «Мої Webmoney» вашого кіпера тип послуг зв'язку, які вам потрібно оплатити - мобільна зв'язок, телефонія або доступ в інтернет . Коли ви клацніть відповідне посилання, буде відкрита сторінка для вибору потрібного оператора зв'язку зі списку, що відноситься до вашого регіону. Клацніть іконку потрібного оператора.
3
Заповніть форму, яка буде представлена на наступній сторінці. Залежно від того, яку послугу ви оплачуєте, зміст форми буде різнитися. Наприклад, для оплати звичайного телефонного зв'язку вам потрібно буде вказати номер телефону і суму платежу. Треба буде вибрати один з наявних гаманців з різними типами електронних грошей (WNZ, WMR, WMU і т.д.), з якого буде списана сума платежу. Заповнивши усі поля, клацніть кнопку «Сплатити».
4
Підтвердіть свій платіж на наступних двох представлених вам сторінках. Для цього потрібно буде ввести контрольне число, а якщо у вас включена опція підтвердження платежів через смс, то ввести ще й контрольний код, присланий системою по телефону.
5
Якщо ж ви використовуєте систему інтернет -банк свого банківського рахунку, то почати треба з авторизації, а подальші дії залежать від пристрою веб-інтерфейсу саме вашого банку. Наприклад, в інтерфейсі банку «Зв'язковий» для оплати мобільного зв'язку треба клацнути в лівій колонці посилання «Стільниковий зв'язок». Двома рядками нижче є посилання і на оплату стаціонарних телефонів і інтернет а - «Міська телефонна зв'язок, ТВ, Інтернет».
6
Виберіть із списку на наступній сторінці потрібного вам оператора зв'язку і клацніть посилання «Оплатити». Якщо ви використовуєте інтерфейс банку «Зв'язковий», то після цього вам буде запропоновано вказати номер оплачуваної телефону (або рахунки) і натиснути кнопку «Далі».
7
Натисніть кнопку «Отримати пароль» і введіть в текстове поле присланий вам смс-повідомленням разовий пароль для підтвердження цієї операції. При натисканні відповідної кнопки платіж буде опрацьовано і відправлений за призначенням.