Як відкрити маленький бізнес.

Особистий бізнес є для багатьох відмінною можливістю успішно заробляти на життя, не будучи найманим працівником. Специфікою відкриття маленького бізнес а є спеціалізація на одному виді послуг або на постачанні одного виду товарів. Він не займає багато часу; як правило, багато поєднують особистий бізнес і постійну роботу, не докладаючи при цьому особливих зусиль.
Інструкція
1
Будь бізнес або базується на потреби, або створює цю потребу. Оцініть можливості ринку. Ваше завдання - знайти ту нішу, яка вільна. Як вже описувалося раніше, маленький бізнес найчастіше складається з продажу послуг одного виду яких товарів однієї категорії. Знайдіть той сегмент ринку, в якому існує незадоволена потреба в товарах чи послугах.
2
Визначивши сегмент ринку, знайдіть постачальників послуги якого товару. У разі, якщо ви розумієте, що ваших ресурсів недостатньо для задоволення існуючих потреб, ви можете виступати торговим посередником, дилером чи представником. Майте на увазі, що ділові відносини будь-якого роду необхідно підкріплювати договором, інакше ваші партнери можуть піти до іншого, хто назве нижчу ціну.
3
Працюючи з клієнтами, активно використовуйте інтернет і соціальні мережі. Маленький бізнес не може дозволити собі значні витрати на рекламу, необхідну для розкрутки в перший час роботи, тому будьте максимально активні в інформаційному просторі. Створіть свій сайт на платному хостингу. Обов'язковою умовою є щоб цей хостинг був доменом першого рівня, інакше ваша репутація буде під сумнівом. Використовуйте соціальні мережі - створюйте групи, присвячені вашим компаніям, активно просувати свої послуги, спілкуючись з потенційним клієнтом.