Як скласти іспит на відмінно. Як здати відмінно іспит.

Мабуть, кожен викладач вузу мріє про студентів, які старанно займаються протягом усього навчального року. Однак сучасна молодь часто не так серйозно ставиться до навчання, залишаючи більше часу на тусовки з друзями і гру в комп'ютер. Тому на підготовку до усних іспитів багато студентів і учні готуються зазвичай поспіхом. Навіть якщо у тебе залишилося не так багато часу до іспитів, ти можеш правильно організувати свій час, якщо захочеш.
Інструкція
1
Перше, що потрібно для того, щоб здати іспит на відмінно - це правильна підготовка. Вибери собі відповідну систему і дотримуйся свого графіка. Переглядаючи квитки, старайся розбирати спочатку найскладніші питання, залишивши наостанок те, з чим ти добре знайомий.
2
Одна з найпоширеніших студентських помилок - неправильно планування процесу підготовки. Більшість студентів і учнів ділять час до іспиту на рівні частини, відпрацьовуючи квитки послідовно, від першого і до останнього. Але поки ти будеш вчити останні квитки, у тебе може зовсім вилетіти з голови раніше пройдений матеріал. Тому постарайся спочатку вивчити всі квитки на трієчку. Після цього можна ті ж квитки завчити вже більш ґрунтовно. І наостанок - гарненько проштудируй всі питання. Така багатоетапна робота допоможе тобі скласти іспит.
3
Перед тим, як розпоряджатися часом, що залишився до іспиту, склади собі чіткий план дій, з'ясуй, сова ти чи жайворонок. Виходячи з цього, ти зможеш краще спланувати час. Не забувай робити невеликі перерви. Тривала робота може втомити і відбити всю охоту займатися далі. Про користь шпаргалок можна посперечатися. Але те, що ти можеш з їх допомогою підучити матеріал - це факт. Поки ти переписуєш інформацію на шпаргалку, ти вибираєш і відкладаєш в голові найбільш важливі факти і формули. Навіть якщо ти жодної з шпаргалок НЕ скористаєшся, вони допоможуть тобі краще підготуватися до іспиту.
4
Вчися правильно розслаблятися. Якщо під час студіювання іспиту у тебе виникає страх перед майбутнім випробуванням, відійди від столу, зроби декілька глибоких вдихів і видихів. Не сідай за стіл, поки ти повністю не заспокоїшся. Замість кави і енергетиків краще пий трав'яні чаї. Вони тонізують нітрохи не гірше.
5
не драматизують. Замість того, щоб твердити на шляху до аудиторії, що ти нічого не знаєш (навіть якщо це так і є), краще запевнити себе в зворотному. Дорогою до місця іспиту краще вивчай знайомий тобі матеріал. Так ти себе підбадьорити психологічно.
6
Будь впевнений у собі. Навіть якщо квиток тобі не знайомий, будь спокійний. Посидь і подумай, спробуй повністю прочитати квиток і зробити план відповіді. Тверезо оцінювати свої можливості, виділяючи на кожне питання певний відрізок часу. Старайся дотримуватися цього графіку. Спочатку берися до найбільш легким завданням. Виходячи відповідати квиток, чи не опускай очі в підлогу. Будь впевнений у собі і не мямлі. Навіть якщо на питання ти точно відповісти не можеш, поміркуємо і можливо відповідь сам напросився в твою голову.