Як намалювати колесо.

Ваші вміння в області малювання удосконалюються день за днем, і ви хочете замахнутися на щось серйозне. Можна спробувати намалювати машину, застосовуючи вже наявні знання. А найбільш цікавим для нас пунктом тут стане вимальовування коліс.
Інструкція
1
Ми не будемо зупинятися на простих ракурсах, а візьмемося одразу за тривимірне зображення. Будьте уважні, оскільки правильні колеса не додадуть вашому малюнку нічого, а неправильні його знищать. Озбройтеся лініями конвергенції, точкою сходу, лінією очей і вперед. Не забудьте олівець і папір! Ви вже знаєте, що для початку потрібна основа. Не будемо премудрствовать - ви будете вписувати еліпс в прямокутник - основу основ. Малюйте прямокутник так, як ніби дивіться на нього під кутом. Нехай це буде нахил в 45 градусів, на вічко.
2
Виявляйте точку сходу і, відштовхуючись від неї, домалює прямокутник до коробки, в якій ви бачите три сторони. На бічній стороні накресліть діагоналі, що виходять від центру кожної зі сторін і пересічні посередині. Так ви виявили вісь вашого майбутнього колеса. Переходьте до знайомої вже технології зрізання кутів. Використовуйте вигнуті лінії, що проходять через кінці ваших діагоналей. Корегуйте з'являється еліпс на лініях конвергенції, інакше перспектива зламається. Періть кути, з ними покінчено.
3
Для початку розберіться з обома еліпсами колеса, вимальовуючи другий аналогічно першому. Не забирайте направляючі і креслите додаткові, якщо це необхідно. Підводите еліпси під точку сходу!
4
Переходьте в вимальовування шини. Окресліть в бічній поверхні, ближньої до вас, еліпс, який буде трохи більше першого. Відстань між ними залежить від товщини гуми колеса. Коли еліпс готовий, з'єднайте прямими лініями його і еліпс задньої стінки коробки. Шина готова.
5
Щоб завершити малювання колеса, необхідний декор, такий, як вимальовування дисків і напрям малюнка протектора. Ви невипадково досі не стерли лінії конвергенції - вони вам ще потрібні. Диск будете малювати з опорою на центр еліпса. З'єднайте обидва центри вертикальною лінією і починайте вимальовувати візерунок диска всередині кожного з них.
6
Тепер можете штрихувати малюнок. Прибирайте зайві лінії, але не забудьте залишити акцент на ребрах жорсткості. На краях шин, на узвишшях в малюнку диска. Перше колесо готово і ви можете продовжувати подальше малювання коліс самостійно.