Як позбутися від щурів в будинку. метод позбавиться від щурів.

Нікому не сподобається, якщо в його житлі поселяться щури - переносники небезпечних хвороб. Але так відбувалося споконвіку і відбувається зараз. Людство винайшло безліч різних способів боротьби з всюдисущими гризунами, але вони як і раніше намагаються жити поруч з нами і дуже швидко розмножуються. Як же позбутися від неприємних сусідів?
Інструкція
1
Традиційне засіб від щурів в квартирі або приватному будинку - кішка. Купуйте вусатого вихованця, причому краще жіночої статі: коти часом занадто ліниві і не люблять ловити мишей і щурів. Якщо пощастить і попадеться кішка-крисоловка, ви швидко вирішите свою проблему.
2
Встановіть мишоловки і покладіть туди приманку - шматочок сиру або ковбаски. Мінус цього методу в тому, що щури - дуже розумні істоти і часто умудряються дістати ласощі, які не попавшись в підступне пристрій. Якщо ж мишоловка все-таки спрацює, вам доведеться виймати з неї розчавлену тушку, що не дуже приємно.
3
Запасіться різного роду отрутою, її багато, від традиційного щурячої отрути до сучасних засобів. Їх треба розсипати в кутах і щілинах, місцях, з яких щури проникають в квартиру. А препарат «Голіаф» допоможе нейтралізувати запах мертвих щурів. Але якщо у вас є домашні тварини, даний метод не підходить: вони можуть стати жертвами отрути.
4
Купуйте спеціальний відлякувач гризунів. Це ультразвуковий прилад, який видає неприємні для щурів звуки. В результаті вони йдуть з квартири приблизно через 2 тижні. Уважно прочитайте інструкцію до пристрою. Уточніть радіус його дії: можливо, знадобиться кілька приладів.
5
Якщо щурів дуже багато і для їх знищення є гроші, викличте бригаду професійних дератизатори з СЕС. Вони знищать гризунів за кілька сеансів, використовуючи свої методи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kOpRYsBiGYA
Зверніть увагу
лучще захист від гризунів за допомогою електронних крисоловок і мишоловок Victor. Відповідь на це питання знайшли розробники приладів «Victor». Пристосування, розроблені висококваліфікованими фахівцями, допомагають швидко і ефективно позбутися від щурів і мишей в квартирі і на дачі.
Корисна порада
Ми вже розповідали про те, як позбутися мишей, але з пацюками боротися набагато складніше. Почнемо з найбільш доступних, народних методів позбавлення від щурів в будинку. До цих методів належать кіт-щуролов, суміші з борошна і гіпсу або негашеного вапна й цукру, використання золи. Кіт чи кішка гарні в сільській місцевості, а от для міської квартири або виробничого приміщення навряд чи підійдуть.