Як позбутися від пилового кліща.

Пилові кліщі непомітні для неозброєного ока, але від цього не менш небезпечні. Вони не кусаються, як їх лісові побратими, але приносять не менше шкоди. Мешкаючи в домашнього пилу, ці істоти виділяють різні продукти життєдіяльності. В основному токсичні, що викликають алергічні реакції. Тому з пиловими кліщами потрібно боротися послідовно і невблаганно.
Інструкція
1
Найпростіші і доступні заходи по боротьбі з небезпечними кліщами - природні. На них не потрібно витрачати багато коштів, достатньо просто створити небезпечним сусідам нестерпні для життя умови: низьку вологість і холод, багато світла і ультрафіолету. Винесіть подушки і матраци взимку, в сонячний день, на мороз, гарненько вибийте від пилу і почистіть.
2
У похмурий осінній день можна вдатися до допомоги хімічних засобів для позбавлення від шкідливих пилових кліщів. У продажу є спеціальні хімічні засоби, наприклад, акарациди. Акарацідную добавку можна застосовувати при пранні белья.Спеціальние спреї та аерозолі, пральні порошки та миючі засоби з противоалергенні речовинами також згубні для кліщів. Допоможе і протирання всіх поверхонь звичайним 20% -ним розчином солі.
3
Є й технічні засоби проти небезпечних сусідів. Це, наприклад, знайомий усім нам пилосос. Але далеко не всякий. Прилади з мішками для пилу тільки погіршують ситуацію. Справа в тому, що вони спочатку збирають кліщів з поверхні диванів, ліжок і килимів, а потім видувають їх в повітря, яким дихають люди. Краще всього використовувати сучасні пилососи з аквафільтром, які очищають повітря. В них пил осідає у воді, не потрапляючи назад в приміщення. На жаль, часто фільтри, навіть водні, забиваються, тому пристрій починає втирати пил в килим або диван. Вихід з цієї ситуації є - існує спеціальна система Rainbow, яка бореться з першопричиною виникнення алергічної пилу. Але цей пристрій коштує досить дорого. Зате воно, на відміну від дешевих пилососів, не пропускає ні найменшої частинки найшкідливішої пилу - дрібнодисперсного, алергічної, яка призводить до проблем з диханням. Rainbow затримує не тільки всю цю пил, але навіть бактерії і віруси.