Як готувати абрикосове варення. Як готують абрикосове варення відео.

Знайома з дитинства картинка - киплячий електричний самовар, ошатні чашки, свіжий, запашний білий хліб і бурштинове варення в прозорих кришталевих розетках. Чаювання з друзями по вихідних. Половинки абрикосів, вальяжно влаштувавшись в сиропі, начебто закликають забути про труднощі робочого тижня і своїм сонячним видом і вишуканим смаком надовго піднімають настрій. А як все ж приготувати саме таке - запомнившееся з дитинства - абрикосове варення ? Щоб зварити класичне варення з абрикосів, важливо знати декілька правил.
Вам знадобиться
    • 1 кг стиглих абрикосів
    • 1 кг цукрового піску
    • 1 стакан очищених волоських горіхів.
Інструкція
1
Розсортуйте абрикоси за розміром. Прагніть, щоб в одній «партії» варення були плоди однакового розміру - так абрикосам знадобиться один і той же час для приготування. Ретельно вимийте плоди. Обсушіть чистою серветкою або викладіть на решітку для просушки. Акуратно відкрийте абрикос і видаліть кісточку так, щоб плід не розвалився на половинки. Вставте половинку ядра волоського горіха в кожен абрикос. Складіть плоди у велику миску або каструлю, засипте їх цукром. Залиште на 10-12 годин.
2
Коли абрикоси дадуть сік, поставте посуд на вогонь, доведіть до кипіння і дайте прокипіти 3-5 хвилин. Не забувайте постійно знімати з поверхні варення утворюється в процесі варіння піну.
3
Коли варення повністю охолоне, повторіть процедуру, описану в попередньому кроці ще 2 рази. Останній, третій раз, варіть не 5 хвилин, а доведіть варення до готовності. Готовність варення визначте так: на блюдце капніть трохи варення і зробіть з нього «сонечко» - «намалюйте» варення м промінчики. Якщо малюнок не вийшов і промінчики розпливаються по тарілці, значить варення ще не готове. Якщо ж малюнок стійко «тримається» на блюдце, значить варення пора знімати з вогню.
4
Розлийте варення по заздалегідь підготовленим чистим сухим скляним банкам, накрийте або закатати кришкою. Таке варення може зберігатися 1 рік в прохолодному місці.