Як позбутися від кутикули. Як позбавиться від кутикул в домашніх умовах.

Кутикула - шкірястий валик, завдання якого захищати ростковую зону нігтя від чужорідних тіл і бактерій. Краю кутикули - це мертві клітини, які висихають і відшаровуються. В результаті утворюються задирки. Наявність задирок робить нігті некрасивими, а також викликає хворобливі відчуття. У зв'язку з цим кутикулу, як правило, видаляють.
Вам знадобиться
  • луг, кислота, фруктові кислоти, засоби в складі з корисними компонентами.
Інструкція
1
Існує безліч способів видалення кутикули . Найбільш ефективними є косметичні засоби, до складу яких входить елементи, які розчиняють ороговілі тканини. Незважаючи на те, що такими засобами користуються, як правило, в салонах, можна спробувати використовувати вдома.
2
Нанесіть засіб на пальці. Причому наносити одночасно можна лише на три пальці. Потримайте близько п'яти хвилин і змийте водою з милом. Не допускайте повного всмоктування, інакше ризикуєте отримати хімічний опік.
3
Також для видалення кутикули використовують кислоту. Цю гелеобразную творожистую консистенцію застосовують не тільки для усунення кутикули , але і ороговілої шкіри на ногах. Засіб ефективно, але самостійно його краще не використовувати.
4
Абсолютно безпечним і ефективним засобом для видалення кутикули є фруктові кислоти. При необхідності наносити їх можна щодня. Крім того, фруктові кислоти прекрасно відлущують шкіру.
5
Нанесіть засіб на кутикулу, потримайте близько семи хвилин і змийте теплою водою. У разі сильно вросла кутикули наносите склад кожен день. Скоротити нанесення до одного разу на тиждень можна буде, коли кутикула прийде в норму.
6
Зростання кутикули можна сповільнити за допомогою спеціальних засобів, до складу яких входять вітаміни А, Е, С, паростки пшениці і алое. У продаж кошти надходять у вигляді кремів, масел, олівців. Вирішити проблему врослої кутикули дані препарати не зможуть - лише запобігти. Кутикула під їх впливом стає еластичною і м'якою. В результаті не заростає і не дає задирок.
Кутикула - щільно прилеглий до нігтьової пластини шар шкіри біля основи нігтя. Головна її функція - захисна - щоб до нігтьового корню не проникали інфекції, тому й не вщухають суперечки, обрізати кутикулу або просто засувати її. Залежно від цього й існують два види манікюру - обрізний (класичний) і необрізної (європейський). Якщо кутикула росте швидко, «Бахрома», на ній з'являються задирки, то її краще акуратно обрізати, якщо ні - спробуйте видаляти її за допомогою спеціальних засобів.
Інструкція
1
Обрізний (класичний) .Размягчіте шкіру рук в ванночці із спеціальним пом'якшувальною засобом або просто в теплій воді. Потім акуратно відсуньте кутикулу апельсинової паличкою. Хтось використовує для цього металеві ложечки, але апельсинова паличка краще, так як її жорсткість така ж, як у нігтя. Відсунувши, обріжте кутикулу закругленими манікюрними ножицями. Не старайтесь зрізати кутикулу дощенту - так можна зачепити нігтьової валик, пошкодити його і занести інфекцію до нігтьового корню. Головне, щоб робота була виконана акуратно, рівно, інакше в місцях зрізів можуть з'явитися задирки. Якщо ж кутикула «разросшаяся», скористайтеся щипчиками. Намагайтеся тримати їх рівно і також рівно зрізати кутикулу , для вирівнювання країв скористайтеся манікюрними ножицями. Після завершення манікюру змастіть нігті спеціальним маслом.
2
Необрізний (європейський) .Смисл цього способу в тому, що на кутикулу наноситься спеціальний засіб для пом'якшення (видалення) кутикули (не більше, ніж на 5 хвилин). У його складі є фруктові та молочні кислоти, які не дозволяють кутикуле розростатися. Після нанесення кошти знову ж акуратно відсуньте кутикулу і прибирає відмерлі клітини шкіри апельсинової паличкою або лопаткою по напрямку від центру нігтя до бічних валикам. Залишки засобу для пом'якшення видаляються серветкою. А сам ніготь змащується маслом. При використанні цього методу результат з'явиться не відразу. Тільки після декількох застосувань ваші руки придбають красивий доглянутий вигляд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YYq29RLFrBk