Як поставити на сайт лічильник відвідувань.

При правильному використанні лічильник відвідувань може стати незамінним інструментом пошукової оптимізації вашого сайта . Починати його використання треба з вибору постачальника послуги збору статистики і установки потрібного коду на сторінки вашого веб-ресурсу.
Інструкція
1
Почніть з вибору сервісу статистики, лічильник якого буде встановлений. Якщо ви перший раз стикаєтеся з цим завданням, то напевно ще не можете точно визначити, які зі статистичних даних будуть корисні для цілей, з якими створювався саме ваш сайт. В цьому випадку краще вважати перший лічильник ознайомчим варіантом, в ході використання якого визначиться потрібний вам функціонал. Це значить, що є сенс для початку вибрати той сервіс, який користується популярністю серед вебмайстрів. Один з них - служба статистики порталу LiveInternet.ru.
2
Зареєструйтеся в обраному сервісі. Хоча можна знайти постачальника цієї послуги, який не вимагає реєстрації - наприклад, warlog.ru. Якщо вас влаштовує лічильник без докладної статистики і того, що ви можете бачити на картинці лічильник а в сторінці сайта , буде достатньо, то цей і подальші кроки можна пропустіть.Еслі ви виберете сервіс LiveInternet, то для реєстрації треба перейти на сторінку liveinternet.ru/add і заповнити розміщену там форму.
3
У формі є поля для вказівки додаткових алиасов і піддоменів основного адреси вашого сайта (поле «Синоніми»). А головний URL сайта треба помістити в поле «Адреса».
4
Вкажіть ваш email-адресу в поле «Email» - він буде використаний в якості логіна при авторизації в системі статистики. Пароль для цього логіна повинен бути вказаний тут в двох полях форми.
5
Для пошуку сайта в загальному рейтингу треба ввести найбільш точно характеризують ваш ресурс визначення в поле «Ключові слова».
6
Вибравши один з пунктів в селекторі «Статистика» можна зробити доступ до статистичних даних вашого сайта відкритим або приватним.
7
Список, що випадає «Участь в рейтингах» призначений для вибору розділу рейтингу, в який буде поміщений ваш сайт. Але можна вибрати і пункт «не брати участь».
8
Натисніть кнопку «Далі», коли форма буде заповнена. На наступній сторінці діалогу вам потрібно перевірити і підтвердити правильність всієї введеної інформації, після чого на вказану електронну адресу буде надіслано верифікаційного лист. Перейшовши за вказаною в ньому посиланням, ви завершите процедуру реєстрації та отримаєте доступ до управління своєю статистикою, де можна вибрати зовнішній вигляд і код лічильник а йому відповідний.
9
Помістіть код лічильник а, отриманий на сайті сервісу, в сторінки свого веб-ресурсу. Для цього відкрийте вихідний код потрібної сторінки. Можна зробити це за допомогою редактора сторінок системи управління сайтом або скориставшись звичайним текстовим редактором, попередньо скачавши файл в свій комп'ютер. При використанні редактора сторінок системи управління треба з візуального режиму переключитися в режим редагування HTML.
10
Знайдіть у вихідному коді те місце, куди слід помістити лічильник , і вставте його код. Конкретне розташування залежить від дизайну сторінки, зазвичай вибирають нижню її частину (футер).
11
Збережіть зроблені зміни. Якщо файл був викачаний з сервера, помістіть його назад.