Як навчитися харчуватися правильно.

Хтось мріє схуднути і при цьому сідає на нестерпні дієти. Когось замучили вічні проблеми зі здоров'ям, і він теж сідає на певну дієту, яку радять лікарі. А є такі, хто знає, що дієта не допоможе, але використовують більш дієвий метод. Вони просто переглядають своє звичне харчування і починають їсти лише здорову їжу.
Інструкція
1
Харчуватися правильно зовсім реально. Хоча багато хто скаже, що це неможливо. Але, вибачте, що ж неможливого, якщо половина людства давно визначило для себе, як харчуватися. Найцікавіше, що звикнути до нового способу життя легко, якщо не сказати, невідчутно. Потрібно лише для початку взяти на озброєння декілька правил.
2
Напишіть список страв і продуктів, які ви зазвичай їсте протягом дня. Не забудьте вказати, що саме ви вживаєте в конкретний час доби. Це дуже важливо. Погодьтеся, випита чашка кави з булочкою вранці навряд чи допоможе запастися енергією на цілий день. А ввечері звичайний щільний вечеря викликає нічний дискомфорт. Так, їжа і час її споживання впливає на життя людини. Найцікавіше, що навчитися харчуватися правильно за день або тиждень неможливо. Комусь потрібно кілька тижнів, хтось привчить себе харчуватися правильно за місяць, а для когось і усього життя буде мало.
3
Написавши список улюблених і постійних продуктів, не поспішайте їх включати в щоденний раціон. Запам'ятайте, це їжа, яку ви можете дозволити собі лише у свята.
4
Складіть меню з правильних продуктів. Ні, не потрібно себе чимось обмежувати. Достатньо лише виробити схему: вранці - щільний сніданок, що дозволяє зарядитися енергією на пів дня, обід - ситний і калорійний, вечеря - легкий і ледь помітний. Думаєте, це неможливо? Насправді такий спосіб допоможе навчитися харчуватися правильно. А саме: є стільки, скільки потребує власний організм, а не стільки, скільки їдять очі.
5
Ще одне правило - що саме потрібно їсти. Тут дієтологи радять різні методики. Одні твердять, що роздільне харчування врятує світ, інші - що потрібно їсти низькокалорійні продукти. Але істина знаходиться десь посередині. Так, і калорійність впливає, і сумісність тих чи інших продуктів. Однак завжди існує «Но». І це «але» в звичайному «хочеться». А хочеться смачного і приємного. І ось тут розум повинен перемагати. Одна булочка з родзинками дорівнює вкуснейшей і соковитою відбивною. Що вибрати і від чого відмовитися, з'їсти її на обід або перед тим, як лягати спати? Вирішувати вам.
Зверніть увагу
Можна застосовувати малокалорійні рецепти в дієтах для схуднення і лікувальних дієтах правильного харчування. Овочі запечені і відварна риба - дуже легкі продукти для травлення. Правильно готувати і харчуватися дуже просто, головне "почати" як кажуть!
Корисна порада
Незалежно від того, чи хочете ви дотримуватися будь-яку дієту або просто вирішили нормалізувати харчування, що не привчайте себе голодувати. Недолік енергетичної цінності та обсягу їжі сприйматиметься організмом не як правильна, оздоровча міра, а як складний період, в який обов'язково потрібно запастися поживними речовинами.