Як очистити шкіряну куртку. Як очистити світлу куртку з темної шкіри.

Мода не стоїть на місці, але є речі, які залишаються актуальними в будь-який час. Приміром, шкіряні куртки. Для того щоб вони служили вам якомога довше, необхідно правильно за ними доглядати.
Інструкція
1
Вироби зі шкіри дуже примхливі і не люблять вологи. Якщо ви потрапили в шкіряній куртці під сильний дощ або сніг, то вдома необхідно вивісити виріб на плічки і дати йому просохнути при кімнатній температурі. Якщо куртка сильно вимокла, то можна обернути її на пару годин старими ганчірками або папером, після чого дати остаточно просохнути на плічках.
2
Звичайну пил з куртки найкраще прибирати за допомогою звичайної сухої щітки, а плями від рідкої грязі одразу ж протирати мокрою ганчіркою або вологою серветкою.
3
Висохлі плями від бруду можна потерти ганчірочкою з пральним порошком або рідиною для миття посуду. Залишки засобу необхідно ретельно прибрати ганчірочкою, змоченою у воді.
4
Якщо на вашій куртці з'явилися складні плями, то їх необхідно видаляти відповідно до кольору шкіри. Якщо у вас темна куртка, то вам допоможе суміш скипидару і діетилового спирту, якщо куртка світла, то прибрати плями можна за допомогою суміші бензину та оксиду магнію. Суміші потрібно нанести на пляму, трохи почекати, а потім протерти куртку вологою ганчірочкою.
5
Якщо на вашій куртці утворилися потертості, то позбутися від них можна таким чином: змішайте 8 г бджолиного воску, 1 г карбонату калію і 15 мл скипидару. Нагрійте до 65 градусів і додайте 50 мл води. Дайте суміші охолонути і протріть їй все потертості.
6
Для того щоб шкіряна куртка служила вам якомога довше, її необхідно правильно зберігати. Після закінчення сезону очистіть всі кишені і вивісите куртку на кілька годин на свіже повітря. Обробіть куртку спеціальним складом для шкіри, який можна купити в спеціалізованих магазинах або натріть шкіру звичайним вазеліном або гліцерином. Після цього помістіть куртку в пакет для зберігання верхнього одягу і приберіть річ в шафу. При такому догляді ваша шкіряна куртка прослужить вам не один сезон.