Як вибрати щитки.

Якщо ви постійно працюєте зі зварюванням, то обов'язково повинні захищати свої очі від шкідливого випромінювання. Засобом індивідуального захисту служить маска для зварника. В даний час вибір досить великий, але вибрати відповідну маску досить складно.
Інструкція
1
Найкраще придбайте маску, яка має автоматичний світлофільтр. Справа в тому, що автоматичний світлофільтр може повною мірою захистити очі від шкідливого світлового випромінювання світлової дуги. При початку робіт скло буде автоматично затемнюватися і не дозволить засліпити очі. До складу светофильтра входить кілька шарів рідких кристалів. Вони одягнені в поляризаційну плівку. Коли з'являється напруга, кристали повертаються. У підсумку, очі людини не будуть вловлювати частина поляризованого світла.
2
Досить великою популярністю користується зварювальний маска «Хамелеон». Вона також має автоматичний світлофільтр. Цей фільтр також забезпечує хороший захист для очей. Живить світлофільтр від звичайних батарейок або сонячної батареї.
3
Отже, як же правильно підібрати щиток? Для початку зверніть увагу на фірму, яка виробляє його. Також потрібно подивитися на те, де відбувалося виготовлення. Якщо інформація надана неповна, то найімовірніше, що перед вами знаходиться підробка.
4
У професійній автоматичної маски зварювальника повинно бути три види регулювань: затемнення, чутливість і час затримки відкриття після закінчення работ.Регуліровка повинна бути розташована з зовнішньої або внутрішньої сторони. Ви можете підібрати варіант, який буде вам більше зручний. Для кожних конкретних умов потрібно робити настроювання цих показників. Якщо маска не має регулювання, то від неї краще відмовитися.
5
Обов'язково зверніть увагу на ціну. Справа в тому, що маски, які мають низьку вартість, в основному мають низьку якість. Вони швидко виходять з ладу. Хороша маска обов'язково комплектується зовнішніми захисними пластинами, накладками на наголов'я для щитків, пластинами внутрішніми захисними і т.д.
Хокейні щитки є важливою частиною хокейного екіпірування, і грамотний їх вибір не менш важливий з точки зору необхідного захисту і раціонального витрати на них грошових коштів. Тому дуже важливо правильно підібрати хокейні щитки .
Інструкція
1
Як і в будь-якому іншому справі, визначте для себе мету. В нашому випадку визначте мету, для якої ви збираєтеся купити щитки . Крім очевидного та загального призначення щитків - захищати, існують і такі випливають із загального призначення, як захищати від шайби, захищати від удару ключкою або навіть захищати від леза коника. Визначтеся, що ви будете робити на льоду: відпрацьовувати поодинці удари, робити те ж саме з товаришем або брати участь в серйозному матчі за першість в тій чи іншій категорії, де гра буде жорсткою.
2
Отже, як ви визначили для себе мету покупки щитків. Якщо ви збираєтеся грати в команді, візьміть до уваги те, в якій позиції ви в ній граєте. Якщо ви захисник, придбайте широкі щитки . Вони мають у нижній частині більший внутрішній радіус і захищають практично весь гомілковостопний суглоб. Крім того, надівши широкі щитки , можна розмістити мову коника під щитком, що додасть більше комфорту. Якщо ви граєте в нападі, виберіть вузькі щитки . У них внутрішній радіус менше і не сковують рухів, що дозволяє виконувати і всілякі маневри. Порівняно з широкими щитками, вузькі захищають меншу частину гомілковостопного суглоба.
3
Приміряйте щитки , орієнтуючись на почуття комфорту, зручність посадки і надійність фіксації. Більшість кріпильних ременів виконано з липучками в якості фіксаторів. Кілька разів з'єднайте і роз'єднаєте липучки, переконайтеся, що вони распушаются. Потягніть еластичне тіло ременя вздовж і поперек.
4
Орієнтуйтеся також і на частоту використання щитків. Якщо ви плануєте всерйоз зайнятися хокеєм і тренуватися по кілька разів на тиждень, не пошкодуйте грошей на дорогі щитки від відомого виробника. Якщо ж ви берете їх для менш серйозних цілей, то виберіть для себе модель простіше.