Як залучити везіння.

З боку здається, що везіння приходить до людини раптово, коли він не докладає видимих зусиль для досягнення мети. Водночас тільки везунчику відомо, якою працею йому далося правильне збіг обставин і скільки роботи доведеться виконати, щоб утримати шанс.
Інструкція
1
Перший крок на шляху до везінню - вибір напрямку. Точно формулюйте цілі і свої бажання. Неможливо рухатися відразу в декількох напрямках і чекати, що по всіх фронтах вам буде супроводжувати успіх. Зосередьтеся на одній справі і приготуйтеся довести його до кінця у що б то не стало. Передбачте всі перешкоди, які можуть виникнути на вашому шляху в той чи інший момент, постарайтеся мінімізувати їх значимість, знайти обхідні шляхи і способи вирішення. Все це потрібно зробити заздалегідь, до того, як почнете активні дії.
2
Другий крок - праця. Везіння не приходить до тих, хто просто хоче чогось досягти, і неможливо виявити бажання і прагнення за відсутності дії. Посилено працюйте над досягненням мети. Часто вам в досягненні цілей не потрібно везіння - достатньо здійснити кілька простих кроків, щоб мета була завершена виключно вашими силами, без усякої удачі і допомоги.
3
Третій крок - ефективність праці. Само по собі намагання буває ефективно, але, якщо ви не докладете свої знання до справи, робота пропаде марно або послужить основою для удачі якогось іншої людини. Зрозуміло, якщо ви звертаєтеся до когось за допомогою, то він напевно зажадає від вас якоїсь віддачі, але ведіть співпрацю на вигідних для себе умовах. Заздалегідь домовитеся про всі поступках з вашого боку і не дозволяйте сідати вам на шею.Еслі ви працюєте виключно на себе, ретельно прораховуйте кожен крок, перш ніж починати роботу: дія може бути обов'язковим до виконання і терміновим, може бути доручено іншій людині, а може бути відкладено або зовсім забуто як непотрібне.
4
обзаводяться зв'язками в сфері своєї діяльності. Для початку ваші колеги повинні стати вашими друзями. Доможіться їх розташування, а потім пропонуйте їм свої проекти. Поясніть, чому їм буде корисно співпраця з вами, чому ви не можете впоратися самостійно. Будьте в першу чергу другом, а вже потім партнером.