Як позбутися від мокриці у ванній. Як відновити волосся після знебарвлення.

Мокриці або чешуйніци не є шкідливими комахами, але безумовно викликають дискомфорт у відчуттях і не дозволяють відчувати себе в ванній розслаблено. Позбутися від мокриці в ванній можна за допомогою різних способів.
Вам знадобиться
  • - червоний перець;
  • - тютюн;
  • - кальцинована сода;
  • - розчин борної кислоти;
  • - кухонна сіль .
Інструкція
1
Зазвичай в ванній кімнаті вогкості більше, ніж де-небудь в квартирі, а це сприяє появі мокриць. Найголовніше - прибрати надлишкову вологу, тоді комахи зникнуть. Насамперед, приміщення необхідно висушити. Для цього треба перевірити, чи не течуть труби і чи немає яких-небудь інших причин для протікання рідини. З метою поліпшення циркуляції повітря в ванній непогано встановити кондиціонер або вентилятор.
2
Позбутися мокриці в ванній можна за допомогою хімічного способу. Треба покласти в ємність негашене вапно, залити її водою і швидко залишити приміщення. Двері слід щільно закрити і протягом трьох діб не заходить у ванну.
3
Існує ще один спосіб позбавлення від чешуйниц: взяти трохи червоного перцю, тютюну і Кальцинуюча ванній соди (приблизно 3 мг) і розчинити їх в літрі води, після чого провести обприскування по кутах приміщення. Через 8:00 треба обов'язково вимити ванну кімнату хлорують ванній водою.
4
Спеціальні склади і приманки також сприятимуть справі боротьби з мокрицями. Треба обробити інсектицидами підлогу в ванній і залишити його на пару діб. Повторну обробку необхідно повторити після декількох днів.
5
Оббризкування місць проживання мокриць розчином борної кислоти і посипання кутів приміщення кухонною сіллю також є методами, що допомагають впоратися з цією проблемою.
6
Існує велика кількість народних способів, як позбутися мокриць в ванній, але якщо жоден з них не працює, варто, набравши номер телефону служби дезінфекції, викликати додому фахівця, який докладе всіх зусилля, щоб мокриці своєю появою більше ніколи не тривожили ваш спокій.
Мокриці нерідко з'являються в квартирах. Їх сусідство неприємно і викликає роздратування. Основне місце дислокації мокриць - ванна кімната і туалет. Позбутися від них можна, якщо дотримуватися простих правил і скористатися корисними рекомендаціями.

Причини появи мокриць

Якщо мокриці завелися в квартирі, значить, в даному приміщенні створені для їх існування всі умови. Що ж воліють дані членистоногі? Наявність органічних залишків. Варто кілька днів не виносити сміття і мокриці з радістю приповзуть в ваш дім. Старий папір і скупчилася в далеких кутах бруд також вважається цілком їстівним стравою. Проте основним джерелом появи мокриць в квартирі вважається вогкість. У вологолюбних мокриць в сухому провітрюваному приміщенні вкрай небагато шансів на існування. Особливо добре себе почувають членистоногі у ванній кімнаті.
Сушка білизни після прання в ванній тільки збільшує шанси на розмноження мокриць.
Також існування мокриць залежить від світла. У них, як і у тарганів, негативний фототаксис. При світлі вони намагаються сховатися в будь-які щілини. Питання про їх присутність не виникне, якщо в приміщенні буде мало темних кутів і не ліквідованих щілин.

Корисні поради

Існує безліч порад, як позбутися мокриць в житловому приміщенні. Наприклад, можна розсипати по кутах поварену сіль або розприскати розчин борної кислоти. Ефективним варіантом, який допоможе позбутися від мокриць в квартирі, служить наступний рецепт. Невелику щіпку кальцинованої соди змішайте з тютюновим пилом і червоним меленим перцем. Залийте всі компоненти 1 склянкою води. Готовим засобом обприскати всі кути приміщення. Після цього через 5-6 годин всі поверхні обробіть слабким розчином хлорного вапна. Через добу ви помітите відсутність мокриць в квартирі. Щоб розправитися з обридлими мокрицями назавжди, без зайвих витрат і швидко, можна порадити хімічний метод. У приміщенні, де живуть мокриці, в невелике відро або тазик кладеться негашене вапно, яку необхідно швидко залити водою. Після цього двері щільно закривається. Перебувати там небезпечно. Жахливий запах може викликати різні наслідки, як легке запаморочення, так і отруєння. Зайти в приміщення можна через 2-3 діб. Від такої хімічної атаки мокриці загинуть.
Варто відзначити, що даний метод не безпечний, і не рекомендований при наявності в квартирі дітей і домашніх тварин.
Якщо самостійно впоратися з мокрицями у вас не виходить, запросіть до приміщення співробітників санітарної станції. Вони проведуть дезінсекцію квартири. За такий візит доведеться заплатити, зате у вас буде гарантія, що мокриці вас більше не потурбують.