Як навчитися малювати скетч. скетч Як зробити.

Наше сучасне суспільство недоброзичливо ставиться до різноманітних написів на будинках та інших громадських об'єктах. Даний вид живопису називається графіті і є найдавнішим мистецтвом, яким опанував чоловік. Графіті важлива частина молодіжної культури, яка включає в себе різні стилі і техніки нанесення малюнка.
Вам знадобиться
  • Папір формату А4, альбом для малювання, прості і кольорові олівці, маркери, ластик, фарба.
Інструкція
1
Перш ніж малювати графіті, необхідно правильно навчитися малювати скетч . Скетч - це начерк або ескіз малюнка, який ви запланували відобразити на стене.Нарісовать акуратний і красивий скетч не так просто, як вам може здатися на перший погляд.
2
Існують певні правила виконання скетч а.
3
Спочатку уважно огляньте навколо, і ви помітите місця, де вже є графіті. Малюнки, які ви побачите, можна умовно розділити на дві частини. Перші - привертають нашу увагу своїми насиченими малюнками, цікавою гамою кольорів. Другі - це явно початківці художники графіті, які тільки псують зовнішній вигляд стін своїми малюнками. Вчіться у художників першої групи.
4
Для малювання скетч а підготуйте всі необхідні матеріали.
5
Почніть малювати графіті з простих малюнків. Поступово, у міру набуття необхідного досвіду, зможете робити малюнки об'ємними.
6
Перше, що вам необхідно зробити - це навчитися відображати літери алфавіту. Короткий текст - один з головних елементів графіті. Правда, такі літери важко розібрати людині, яка далекий від мистецтва графіті. Літери, як правило, приховані від очей в незвичних формах. Літери, виконані стилем міхура, здаються нам об'ємними.
7
Початківці художники графіті часто використовують своє власне ім'я, яке може стати унікальною подпісью.Букви свого імені розташовуйте на невеликій відстані один від одного. Так ви отримаєте певний простір для розширення малюнка кожної літери.
8
Олівцем відпрацюйте на папері силу натискання. Це допоможе вам правильно відрегулювати товщину ліній олівця.
9
Потренируйтесь в малюванні штрихування і тіней, які створюють цікаві ефекти.
10
Стиль міхура. Нанесіть навколо букви контур. Обводите букву олівцем без гострих кутів. Створюючи контур ближче або далі від букви, ви отримаєте бажану товщину.
11
Коли буде досягнута потрібна вам товщина і округлість - всі зайві лінії і букву видаліть ластиком.
12
Отриманий малюнок зафарбуйте кольоровим олівцем, маркером або фарбою.
13
Якщо вам сподобався намальований скетч , спробуйте нанести його на стіну.
Неважливо на чому ти малюєш або чим, головне це бажання і наявність вільного часу для можливості творити. Скетч - це начерк, який повинен виконуватися вже зі знанням справи. Саме він стане основою для майбутнього малюнка, тому потрібно дещо уважніше поставитися до основних правил його виконання.
Вам знадобиться
  • Лист А3, олівець, ластик
Інструкція
1
Намалювати скетч можна як пунктирною лінією, так і точками. Виберете те, що вам найбільш прийнятно.
2
Підберіть зображення, яке ви хочете повторити на папері. На аркуші визначте центр і проведіть через нього дві пересічні прямі. Точка перетину це центр вашого малюнка.
3
Зверніть увагу на головні компоненти рисунка і виконайте їх первісну штрихування. Скетч виконуйте уважно, намагаючись не випустити з уваги жодної важливої лінії.
4
Скетч повинен бути вдосконалений у процесі малювання, для чого потрібно постійно вдивлятися в малюнок і домальовувати бракуючі фрагменти. Виконайте перевірку виконаного скетчу головних контурів.
5
Тепер займіться фоном. Визначте межі початку і кінця малюнка і оформите скетч фону.
6
Розфарбуйте отримане зображення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9k5iBeCB4ic
Зверніть увагу
Не заповнюйте малюнок кольором до його остаточного виконання. Можливо доведеться прати непотрібні деталі, а вони вже будуть зафарбовані фломастерами або кольоровими олівцями.
Корисна порада
Скетч вийде вдалим, якщо ви звернете, в першу чергу, увагу саме на виступаючі частини оригінального зображення.