Як облаштувати квартиру-студію. облаштування маленької квартири-студії.

Квартири-студії тільки недавно почали набирати популярність в Росії. До цього вам був абсолютно незрозумілий цей формат через звичайного відсутності пропозицій на ринку житла. А образи, представлені в американських фільмах, не створили закінчений вигляд цього виду житла. Тепер забудовники все частіше звертаються до квартир вільного планування, квартири-студії.
Інструкція
1
Величезне приміщення без стін ... Що ж з ним робити? Є два варіанти: зводити стіни або зонувати простір. Якщо ви схиляєтеся до варіанту будівлі стін, то зверніться в гарну будівельну компанію. У разі якщо вам подобається безмежний простір, розберемося, що ви можете зробити.
2
Облаштування квартири-студії ні чим не легше облаштування звичайної квартири, а місцями навіть складніше. Якщо креативне мислення не ваш коник - поспішайте в дизайн-бюро. Інакше ваша студія перетворитися на склад.
3
Але ви ж шукач пригод і фантазійний людина! Ретельно огляньте вашу квартиру . Ваше завдання виділити різні зони. Щоб розділити простір, вдамося до дизайнерських хитрощів: стать різного рівня або, як мінімум різні підлогові покриття, що відрізняються колірні рішення (кольори стін, фактура шпалер). Однією з можливостей поділу простору студії є застосування невеликих гіпсокартонних конструкцій, колон, відкритих книжкових стелажів і ширм.
4
Починайте роботу з визначення місця, яке послужить основою. Навколо нього і розростеться ваш інтер'єр. Пріоритет розставляйте самі, можливо їм буде спальне місце або кухня. Акценти завжди індивідуальні. Розглянемо варіант облаштування квартири-студії з точкою відправлення «кухня». Фактично тут ви повинні лише встановити кухонний гарнітур, продуманого дизайну. Не робіть кухню великий, інакше вона буде домінувати і створиться враження, що ви спите на кухонному дивані. Обов'язково зробіть острівець, який буде зонувати їдальню-вітальню.
5
Зону прийому гостей позначте за допомогою килима або іншого підлогового акценту. Поставте навколо крісла та дивани. Наскрізний стелаж послужить ідеальною перегородкою для спальні. Ефект інтимного простору досягається за рахунок розстановки предметів декору і книг. До простору спальні підійдіть без фанатизму, інакше пошириться відчуття, що ви приймаєте гостей на своїй кроваті.Теперь ви отримали основний напрямок в облаштуванні квартири-студії, беріться за справу!
Зверніть увагу
Для того щоб візуально розширити межі квартири, використовуйте білі стіни (це додасть відчуття додаткового світла) або ж світлі шпалери, а для спальні і кухонної зони використовуйте кольори більш яскраві, щоб наситити квартиру палітрою кольорів, щоб обстановка не виглядала, як у лікарні.
Корисна порада
Перетворити в квартиру-студію можна будь-яке житлове приміщення, будь то маленька квартирка або заміський будиночок. Площа візуально збільшиться, наповниться світлом і повітрям. У такій квартирі все повинно бути мобільно і легко змінюватися.