Як навести порядок в голові.

Давно помічено зв'язок між оточенням людини і внутрішнім станом. Але що первинно, порядок в думках або порядок на робочому місці, поки неясно. Практика показує, що ці два аспекти завжди з'являються разом, а значить, розібратися в думках неможливо, якщо навколо вас панує хаос.
Інструкція
1
Почніть з зовнішнього. Проведіть в приміщенні генеральне прибирання, почавши з позбавлення від всього непотрібного і заважає. Виберіть з речей те, що не будете використовувати, навіть якщо вам дороги ці предмети як пам'ять або ви плануєте їх «колись десь прилаштувати». Якщо можливо, роздайте зайве рідним і друзям. Останнє викиньте без жалю.
2
Розкладіть речі по полицях і скриньках. Нехай вони знаходяться в такому порядку, щоб найбільш вживані знаходилися на відстані витягнутої руки від робочого місця або ближче. Те, що використовуєте рідше, кладіть подалі. Привчіть себе після використання не залишати предмети де попало, а класти на ті ж місця, які зараз їм виделілі.Все ці приготування можуть здатися безглуздими і ніяк не пов'язаними з основним завданням, але прислухайтеся до себе по закінченні цього етапу: ваші думки трохи проясняться тільки при погляді на оновлену кімнату.
3
Заведіть щоденник. Випишіть кожну думку на окремому аркуші (або через лист), а під основною думкою - всі суміжні ідеї, пов'язані із завершенням основної справи. Намагайтеся розташовувати ідеї в хронологічному порядку. Якщо вам доводиться багато закреслювати і виправляти згодом, ведіть електронний щоденник - він дозволяє зберігати ясність конкретної думки і переміщати окремі шматки тексту без втрати чіткості. У той же час ви можете вносити виправлення через деякий час.
4
Частіше розслабляйтеся. Людина звикла вести постійний внутрішній діалог, але це не завжди нормально. Час від часу розслаблюйте все тіло і розум, зосереджуйтеся на слуху, дихання, зору, навколишній світ і своє місце в ньому. Не женіться постійно за якимись цілями, давайте собі відпочинок, особливо своєму мозку. Проводите такі тренінги раз в день, приблизно по 10-30 хвилин, в залежності від початкової підготовки. Під час розслаблення відмовляйтеся обдумувати будь-які, навіть найважливіші справи. Пройде час - і ви повернетеся в робочий стан, візьметеся за роботу з новими силами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=X17i3jG6bcY
Зверніть увагу
Щоб навести порядок на такому високому рівні, треба навести порядок, передусім, в голові, з якою справедливо пов'язують функції мислення, розуму, свідомості. Порядок в голові, в свою чергу, починається, коли на рівні людського розуму, свідомості з'являється структурована інформація про світ і людину. Це ієрархічне знання.
Корисна порада
Іноді трапляється так, коли в один прекрасний день ти усвідомлюєш, що і в твоїй голові один бардак, і навести порядок буває дуже нелегко. І в цьому немає нічого дивного, враховуючи всю інформацію і всі речі які відкладаються в нашій голові. Якщо у тебе таке почуття що твоя голова ось-ось вибухне від перенасичення інформацією та думок, то ця стаття саме для тебе. Приділи кілька хвилин часу і постарайся навести порядок в своїй голові.