Як зняти кішку з дерева.

Нерідко, рятуючись від собаки або вирішивши зловити апетитну пташку, кішки залазять на дерево. Але спуститися з нього природженим висотникам частенько буває важкувато. Зворотний шлях може налякати кішку можливістю зірватися. Трапляється, що тварина просто нервує через величезної юрби людей, що зібралися внизу. На тривалий час кішку залишати на верхівці дерева можна, інакше вона може впасти в сні, одержавши при цьому серйозну травму, або постраждати від зневоднення організму.
Інструкція
1
Не завжди кішці, що сидить на дереві, щоб спуститися, необхідна допомога людини. Можливо, його присутність внизу якраз і є причиною її відмови спускатися. Рятівнику в цьому випадку слід просто відійти від дерева і почекати, поки тварину спуститься само.
2
Можливо й таке, що кішка ще просто не Насиділась нагорі. Тому господареві коштує всього лише почекати, поки тварина не спуститься само. Оптимальний період очікування - 12 годин. Залишати кішку на дереві на ніч також не рекомендується.
3
Кішку може залучити і ароматний шматочок м'яса або ковбаски, залишений під деревом. Зголоднілі, тварина обов'язково спуститься вниз за ласощами.
4
Якщо кішка просиділа на дереві більше доби, вона змучена або травмована, її слід терміново спустити вниз. Тільки от лазити по гілках рятувальнику не рекомендується. Краще скористатися приставними сходами або драбиною.
5
Під час рятувальної операції господареві слід надіти щільні рукавички і куртку, на випадок, якщо кішка, проторчать на дереві тривалий час, сильно роздратована і агресивна.
6
Вистачати кішку з дерева найкраще за «шкірку». Більшість тварин перестають смикатися, коли опиняються в такому становищі. Адже колись за це місце їх тягала в зубах мама-кішка.
7
Ловити кішку на дереві слід при першій же можливості. Якщо упустити тварина, швидше за все, воно залізе ще вище. Так що зволікати і промахуватися в цій справі не можна.
8
Якщо кішка регулярно застряє на одному і тому ж дереві, до його стовбуру можна прибити кілька горизонтальних дощечок, які імітували драбину. Вони послужать для тваринного додатковими точками опори при спуску.
9
Якщо ситуація вийшла з під контролю, кішка забралася на саму верхівку дерева і сидить там більше доби, необхідно звернутися до рятувальників. Вони за допомогою різних прийомів і пристосувань швидко дістануть потрапило в полон тварина.