Як відкрити ветеринарну аптеку.

У багатьох з нас в будинках і на ділянках живуть вихованці. За кілька років домашні улюбленці перетворюються на справжніх членів сімей, і ми готові на все, щоб забезпечити їм гідний догляд і турботу. Саме тому бізнес-пропозиції, пов'язані з домашніми тваринами, зазвичай приносять підприємцям стабільний дохід. Різні елітні ветеринарні клініки і кабінети, зоомагазини і аптеки можуть стати справжньою золотою жилою при правильному підході до питання.
Інструкція
1
Відкрити зоомагазин і тим більше ветеринарну клініку зовсім не просто, а от з відкриттям ветеринарної аптеки проблем у вас виникнути не повинно. Вся справа в тому, що для відкриття клініки вам необхідно буде отримати ліцензію на здійснення медичної діяльності, набрати кваліфікований персонал і так далі. У випадку з зоомагазинами, вам, швидше за все, доведеться працювати в умовах жорсткої конкуренції. З ветеринарними аптеками все йде набагато простіше, адже зазвичай на велике місто припадає всього пара-трійка аптек. Куди ж бігти людям, коли їх домашнім вихованцям нездужає?
2
Для відкриття ветеринарної аптеки вам необхідно буде зареєструватися як ІП або відкрити своє ТОВ. Крім того, вам необхідно буде отримати ліцензію на право займатися ветеринарної діяльністю. Як тільки з усіма дозволами буде покінчено, ви можете приступати до вибору приміщення для вашої ветеринарної аптеки. Найкраще відкрити не одну велику, а кілька маленьких аптек або аптечних кіосків в різних районах міста. Площа ветеринарної аптеки може бути зовсім невеликий, адже асортимент ліків для тварин не такий широкий, як асортимент медикаментів для людей.
3
Приміщення для майбутньої ветеринарної аптеки необхідно відповідним чином обладнати. Стіни приміщення повинні бути покриті шпалерами, що миються або пофарбовані. У приміщенні має бути присутня вентиляція. При відкритті аптеки вам необхідно буде закупити спеціальні аптечні стенди зі скляними вітринами. Краще, якщо всі товари будуть знаходитися в «вільному доступі», щоб людина могла придивитися до пропонованого товару.
4
Успіх вашої ветеринарної аптеки в чому залежатиме від асортименту продукції, яку ви будете пропонувати. Крім медикаментів у ветеринарній аптеці повинні продаватися різні вітаміни і поживні речовини, які турботливі заводчики готові купувати цілими пакетами. У ветеринарній аптеці також повинні продаватися корми для тварин і птахів, шампуні, нашийники і навіть іграшки.
5
За касою ветеринарної аптеки, як і у випадку із звичайними аптеками, повинен знаходитися людина з відповідною освітою. Ви можете взяти на роботу ветеринарного лікаря, фармацевта або ветеринарного фельдшера, який зможе порадити покупцям необхідний препарат.
6
І останній етап у відкритті ветеринарної аптеки - це реклама. Листівки з рекламою аптеки можна поширювати в громадських місцях, а також у ветеринарних клініках. Перший час можна також дати оголошення в газетах або на спеціалізованих сайтах.